Şapkalı Kadın

Şapkalı Kadın
29 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.633 kez okundu.

Kahve falında şapkalı kadın görmek, politik bir konuda sıkıntı yaşanmasına ve bu konudaki sıkıntının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Fal baktıran kişi için beklemediği bir kişiden yardım alacağına ve bu kişinin devlet kurumlarında çalışıyor olabileceğine işaret eder. Kişinin yakınlarında bulunan bir kadından yardım almasına ve bu aldığı yardım sonrasında hayatında meydana gelecek ufak çaplı değişimlerin olabileceğine işaret eder. Yüksek mevkide bulunan birisinde iş teklifi almasına eğer fal sahibi çalışıyor ise iş yerinde yapılacak olan terfi yada değişikliğe işaret eder. Karanlık ise fal sahibinin yaptığı işlere daha fazla dikkat etmesi gerektiğine ve çevresinde bulunan kişilerde ayrıca özen göstermesi gerektiğine işaret etmektedir.

ruyada-sapkali-kadin

Falda şapkalı kadın görmek, etrafında bulunan kişilerden yardım göreceğine fakat bu yardımları iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğine aksi taktirde fal sahibinin zor duruma düşeceğine işaret eder. En zirveye çıkmak için azim ve hırsla çalışman, iş hayatında tahmin bile edemeyeceğin bir mevkiye gelmeni sağlayacak.Yeni tanıştığın veya tanışacağın yüksek mevki sahibi bir adamdan alacağın yardım başarını arttıranı sağlayacak.İş hayatında yakalamış olduğun başarı aile hayatını olumsuz yönde etkileyecek. Eşinle sürekli küslük içerisinde olacağın bu dönem, eşinle ayrılmanıza neden olacak.

Zamanında birine yapmış olduğun bir iyilik sayesinde, canı pahasına dahi olsa senin için her türlü tehlikeye atılmaktan çekinmeyen bir dost edinmene sebep olmuş.Kötü ve sıkıntı bir dönem içerisinden geçeceğin bu günlerde her türlü acıyı bu dostunla sayesinde atlatacaksın.Eşinin seni aldatmış olmasını bir türlü kabullenemeyeceksin ve 3 vakte kadar boşanma görüyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git