Eski Yazı

Eski Yazı
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.079 kez okundu.

Kahve falında eski yazı görmek, hayatında karşısına ileri zamanlarda olumlu ve güzel olayların çıkacağına delalet eder. İleriye dönük olan düşleriniz konusunda daha istikrarlı davranmalı ve işinize dört elle sarılmanız gerekli. Eğer işinize yeterli kadar sarılırsanız yükselişiniz kaçınılmaz olur. Falda beliren eski yazı sıhhatin, mutluluğun ve maddi kazancın habercisidir. Yaşantınızdaki bu yeni süreçle beraber yeteneklerinizi keşfedecek ve bu yetenekleri değerlendirerek yeni fırsatlar yaratacaksınız. Her zaman yeteneklerinize güvenerek hareket etmeye çalışın. Bu sayede hem okul hem de kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız.

falda eski yazı görmek

Falda eski yazı görmek, çekmiş olduğunuz tüm zorluklar son bulacağına, toplu paraya, arzu edilen şöhrete, sıkıntılardan sonra hak edilen mülke ve temiz bir ömre delalettir. Arzu ettiği ve hayalini kurduğu her şeye sahip olacaktır bu dönemde. Çevrenizdeki insanlarla olan güzel sohbetlere, birkaç gün içinde alınacak önemli bir habere, iş hayatında yüksek mertebeye, rızkın temiz ve kazançlı olmasına işaret eder. Fal sahibinin kısmeti açılacak, özel hayatındaki sıkıntılar son bulacak yararlı işler ortaya çıkaracak, sorunlardan uzak bir geleceği ifade eder.

Geç saatlere kadar çalıştığın halde gündüz dinlememek seni bitkin düşürecek. Bu şekilde çok verimli olmayı beklememelisin. Dinlenmeye ayıracağın vakitlerde nişanlınla ilgili sorunları çözmek için fikirler alacağın arkadaşlarınla görüşeceksin. Sana verilen her tavsiyeyi dinlemeden önce erkeklerin kimyasını biraz daha incelemeni öneririm. Falında beliren kuşlar sana bereketli haberler getirecek. Kızgınlıkla ağzından kötü sözler çıkacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git