Çukur

Çukur
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.314 kez okundu.

Kahve falında çukur görmek, sıkıntılı günlerin yakında olduğunu, çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiği anlamını taşır. Kişinin etrafındaki bir takım insanlar kötü niyetli planlar içerisinde olduğundan ikili diyaloglarda çok dikkatli olmak gerekebilir. Çevresindeki insanlar arasında kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi ayırt etmeli, eksisi ve artısı ile tüm arkadaşlıklarını gözden geçirmeli, buna göre hayatından çıkarması gereken insanları çıkarmalı, doğru kişilerle yola devam etmelidir. Bu ay dostluklar için bir eleme ayı olabilir. Ancak kurunun yanında yaşı yakmamaya da özen göstermek gerekir.

falda cukur gormek-1

Falda çukur görmek, mevcut olan bir rahatsızlığın ya da yakalanma riski yüksek olan bir hastalığın da haberini verebilir. Mevsim geçişlerine ve soğuk hava şartlarına karşı önlem alınmalı, iyi korunmalıdır. Önümüzdeki kış mevsimi, bir takım hastalıkların oluşmasına ön ayak olabilir. Bazı fal yorumcularına göre falda çukur görmek, kişinin çok parası olacağını ve bu servetini kimsenin bilmesini istemeyeceğini, zaman içerisinde serveti arttıkça da git gide cimrileşeceğini işaret edebilmektedir. Kapanıyor gibi bir şekil almış ise geçmişine sünger çekecek ve hayatını düzene sokacak, yaşamı gittikçe anlamlanacak sevgi dolu günler yaşayacak demektir.

Yorucu bir hafta geçireceğiniz için ay sonuna doğru kendinizi memleketinize atmak isteyebilirsiniz. Nişanlınızla görüşme isteğinizde sizi bu seyahate itecek ve tüm yorgunluğunuz geçecek. İzninizi uzatmak istiyorsunuz ama bu size pahalıya mal olabilir. Maddi sıkıntı çekmek istemiyorsanız işlerinizin başına bir an önce dönmelisiniz. Yapmanız gereken acil alışverişler çıkacak. Size değer veren birini kaybetmek üzeresiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git