Ağaç Kökü

Ağaç Kökü
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 482 kez okundu.

Kahve falında ağaç kökü görmek, birinin sizlerin hayatına girmek için büyük çabalar sarf ediyor olduğunu göstermektedir. Sizler için hayatınızda yer almak ve bir şeyler yapmak isteyen kişiyi doğru bir şekilde fark eder ve hayatınıza da alabilir iseniz o zaman istediğiniz mutluluk sizlerin ellerinde olacaktır. Bir yandan da hayatınızda olan her şeyin bir anda tam tersine dönerek her şeyin alt üst olmasına da yorumlanabilir.

Falda ağaç kökü görmek, sizlerin istedikleri her şeylerinizi elde etmek için gerçekten de çok köklü olan bir yapıya sahip olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Sizler eğer iş hayatında istediğiniz kadar kendinizi hem geliştirmek hem de kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor iseniz de bunun için bu konu ile ilgili olan kişilerden yardım almak da sizlerin hayatı üzerinde oluşacak etkileri göstermektedir. Bu sıra o kişiler ile eğer irtibata geçer iseniz de sonunda istediğiniz her şeye en etkili şekilde sahip olabilecek ve artık hak ettiğiniz mutluluğa sizler de sahip olabileceksiniz.

Yakının ile seyahat a çıkacaksın. Bu sana çok iyi gelecektir. Sıkıntılar içerisindesin. Bu durumdan çabuk sıyrılacaksın. İlişkilere karşı ön yargılarını hayatına yeni girecek yakışıklı bir erkek ile ortadan kaldıracaktır. Aileden birisi seni gözlemektedir. Çünkü senin hayatın hakkında kaygı duymaktadır.  Aranızda tartışmaya sebep olacaktır. İş ve çalışma alanınızda başarıya ulaşacaksınız. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. En kısa vakit de yeni birisiyle tanışacaksınız. O kişi sana karşı olan hisleriyle teklifte bulunacaktır. Aranızda aşk oluşacaktır. En kısa zamanda evlilik görünmektedir. Ailenizden birisi ile küçük tartışma yaşayacaksınız. Ama tartışma uzun sürmeyecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git