Aslan ve Yengeç Burç Uyumu

Aslan ve Yengeç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 124 kez okundu.

Aslan burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Sevgili hanımlar bugünkü yazımızda aslan burcu ile yengeç burcu arasında aşk, evlilik ve cinsellik uyumundan bahsedeceğiz. Aslan burcu ile yengeç burcunu ilk olarak kendi özellikleri içinde ele alalım. Bu iki burcu tanıdıktan sonra da birbirleri ile olan uyumuna bakalım. Aslan burcunu ve genel özelliklerini ilk olarak sizinle paylaşalım.

Aslan Burcu Özellikleri

Sevgili okurlar aslan burcu ateş grubunda yer alan lider özelliklere sahip güçlü bir burçtur. Güçlü bir kişiliğe ve liderlik özelliklerine sahiptir. Yönetmek ve bir gruba liderlik etmek en büyük idealidir. Yaşamın amacını çalışmak ve azim sonucunda ideallere kavuşmak olarak görür. İdealleri için çalışır ve çabalar. En büyük arzularından biri de kariyer yapmak ve güçlü bir kişiliğe sahip olmaktır. Maddi olarak kendi ayakları üzerinde durmayı ister. Bu nedenle de her zaman çok çalışır. Aslan burcu duygusal yönü de ağır basan bir burçtur. Aşkı ve sevgiyi her zaman her şeyin üstünde tutar. Tek ve gerçek sonsuz aşka inanır. Sevdiği insana gönülden bağlanır. Onu kendinden bile sakınır. Büyük bir aşk ile sever. Sevdiği insana her zaman büyük bir sevgi saygı duyar. Aşık olduğu kişiye her zaman sadık kalır. Sadakat onun için çok önemlidir. Sevdiği insanı kıskanır. Kendisi de sevdiği tarafından kıskanılmak ve sahiplenmek ister.

Sevdiği kişiye karşı her zaman sıcak kanlı ve içten olur. Onu diğer yarısı gibi görür. Kıymet verir ve kendi de kıymet görmek ister. Sahiplenilmek ve sevildiğini hissetmek onun için çok önemlidir. Aslan burcu sevgisini dolu dolu coşkulu ve dışa dönük yaşayan bir insandır. Sevdiğini bir şekilde belli eder. Kendisi de böyle bir sevgi ister. Aslan burçları gururlu ve prestij sahibi insanlardır. Çalışıp çabalayarak arzu ettikleri kariyere kavuşmak en büyük hayalidir. Bu emelini gerçekleştirmek için de elinden geleni yapar. Aslan burçları gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Yeni yeni yerler gezmek, yeni mekanlar görmek onun için çok büyük bir zevktir. Onunla iken bol bol gezme ve dolaşma imkanı bulursunuz. Aslan burcu sohbeti akıcı olan çevresi tarafından da çok sevilen bir burçtur.

Aslan burcu hassas bir kalbe ve temiz bir yüreğe sahiptir. Sevgi dolu bir insandır. Bu özelliği ile de bir çok kişi tarafından beğeni toplar. Aslan burcu hırslı, gururlu, macera ruhlu bir insandır. Onu toplum içinde bir iki saniye içinde ayırt edebilirsiniz. Bunun nedeni ise o liderlik özelliği ile kendini hemen belli edecek ve bir anda ön plana çıkacaktır. Aslan burcu aşk ve sevginin burcudur. Ateş grubunda yer alan bu burç kendi grubunda yer alan diğer burçlar ile iyi anlaşır. Aslan burcu aşk için yaşar ve hayatında hep sevdiği bağlandığı bir insan olsun ister. Ona sevgisini sınırsız bir şekilde sunar. Güçlü karakterli aslan burcu kolay kolay ağlamaz ve duygularını içinde yaşar . Bu nedenle de hislerini bir anda belli edemez. Size olan hislerini anlamanız için onun beden dilini dinlemeniz gerekecektir.

Yengeç Burcu Özellikleri

Sevgili okurlar aslan burcu genel özelliklerinden sonra şimdi de yengeç burcuna ait kişisel özelliklerden bahsedelim. Yengeç burcu iddialı, idealleri olan, özgürlüğe düşkün bir burçtur. Dominant bir yapısı vardır. Kişilik olarak güçlü bir kişiliğe sahiptir. Gezmeyi, eğlenmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. Bu nedenle de bol bol gezer ve kitap okur. Ilımlı bir kişiliği vardır. Sevecen ve açık sözlüdür. Yeni şeyler öğrenmeyi yeni yerler görmeyi bir hobi olarak görür. Yengeç burcu özgürlüğe çok önem veren bir burçtur.

Özgür olmak, kendi idealleri doğrultusunda adımlar atmak onun için çok önemli bir olaydır. Bir çok şeyden özgürlük için vazgeçebilir, bu onun kişiliğinin bir göstergesidir. Yengeç burçları eğlenmeyi, gülmeyi, hayata pozitif bakmayı sever. Neşeli bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle çevresine de neşe saçar. Her zaman olumlu yaklaşmaya özen gösterir. Yengeç burcu mantıktan çok duygulara önem verir. Ne hissettiği onun için çok önemlidir. Hisleri kuvvetlidir . Sevgisini doyasıya yaşamak ister. Sevdiği insanı korur ve kollar. Kendisi de aynı sevgiyi hissetmek ister. Yengeç burcu sevginin, neşeli kişiliğin burcudur.

Aslan ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, aslan yengeç aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu ile yengeç burcu her zaman iyi anlaşır. Aslan burcu ateş grubunda yengeç burcu ise su grubunda yer alır. Buna rağmen bu iki burç çok iyi anlaşır. Aslan burcu güçlü bir kişiliktir. İçinde ise bir çocuk ruhu yaşar. Bu nedenle de her zaman sevgiye açtır. Yengeç burcu ise her zaman neşe dolu ve sıcak kanlıdır. Bu nedenle bu ikisi birbirini tamamlar. Aslan burcu ile yengeç burcu aşk ilişkilerinde birbirini tamamlar. Sevgi dolu olan yengeç kısa sürede aslan burcunun sevgisini kazanır. Yengeç burcu ise aslan burcunun güçlü kişiliğinden etkilenir . İkisi birbirini iyi bir şekilde tamamlar.

Aslan ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, aslan yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Yengeç burcu hayata her zaman pozitif bakan bir burçtur. Aslan burcu da her zaman pozitif ve sevgi doludur fakat bunu çoğu zaman içinde yaşar. Bu nedenle de bu iki burç çok iyi anlaşır. Evlilik hayatların da ise her zaman birbirlerini tamamlayıcı olurlar. İkisi de birbirine sımsıkı sarılır ve güzel bir aile olurlar. Evlilikleri sevgi ve saygı dolu olur. Küçük kavgaları olsa bile bunu kolay atlatırlar.

Aslan ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, aslan yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Aşk ve evlilik uyumları olumlu olan aslan ile yengeç burcunun cinsellik uyumları da mükemmeldir.

Aslan burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git