Aslan ve Terazi Burç Uyumu

Aslan ve Terazi Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 20 kez okundu.

Aslan burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Aslan burcunun güçlü yönleri ağır basan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi uzun süreli bir uyum içerisinde birliktelik yaşayabilirler. Aslan çoğu zaman lider bir burç olsa da asla yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Yani ilişkiye büyük önem verir. Aslan burcu için evlilik çok önemli bir şeydir. Aynı zamanda terazi burcu içinde aile ve ev çok önemlidir. Terazinin evcimen olması ve aile hayatını düşkün olması aslan burcu tarafından ilgi çekici olacaktır. Eğer bu iki uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa aslan burcunun teraziye onu sevdiğini hissettirmesi gerekmektedir.

Aslan burcu lükse ve pahalı şeylere bayılır. Kılık kıyafetine, girdiği ortamlara, bindiği arabalara ve oturduğu evlere harcadığı para umurunda bile değildir. Çünkü aslan burcu böyle bir hayata sahip olmak için elinden geleni yapar, çok çalışır. Terazi burcu ise iş hayatından çok eğlence hayatı ile hayatındaki mutluluğu kazanmak ister. Bu yüzden bu ikili zor da olsa mutlu vakit geçirebilirler. Terazi burcu her zaman sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyordur. Bu yüzden aslan burcunun her zaman teraziye göre daha fazla ilgi göstermesi gerekir. Sevgilisine sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu mutsuz olduğu zaman onu hiç görmediği farklı mekanlara götürüp mutlu edebilirsiniz. Yani bu minik mutluluklarla terazi burcunun tekrardan canlandırabilirsiniz.

Terazi ve aslan burcu birlikteliğinden iki tarafta sonsuz mutlu olacağından emin olmalıdır. Aslan burcu ilişkide biraz bencildir ve sorumluluk alma konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilir. Aslan burcu çalışkan bir burçtur ancak aşk ilişkilerinde fazla sorumluluk almayı sevmez. Mesela ilgi göstermekten daha çok ilgi görmeyi bekler. Ancak terazi burcundan beklediği ilgiyi her zaman görmeyebilir. İki burçta ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bu yüzden fazla derecede ortak noktaları vardır. Terazi burcu gerek çevresine gerek sevgilisine karşı her zaman iyi düşüncelidir. Bu yüzden aşk hayatında her zaman kendisi kadar iyimser olan aslan burcunda etkilenecektir. Bu ikili ilişkinin başında çok güzel bir başlangıç yapacaklardır. Birbirlerine tanıdıkça ise birbirlerini farklı yönlerini keşfederek ilişkiyi daha farklı boyutlara taşıyabilirler. Bu yaptıklarını ve duygularını dengeleyebilirler ise oldukça mutlu bir çift olacaklardır. Aralarındaki aşkı ve heyecanı daha imar canlı tutacaklardır.

Aslan ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, aslan terazi aşk uyumu nasıl ?

Bu ikilinin hayata bakış açıları farklıdır. Aslan burcu kadını gösterişli olmayı ve marka düşkünü olmayı sever. Hatta kaliteli bir yaşam sürmek için gece gündüz çalışır. Tam bir işkoliktir. Terazi burcu mutluluğu eğlenceli vakit geçirerek ve arkadaşlarıyla beraberken yakalamak ister. Bu ikilinin ortak noktaları her zaman aşktır. İçinde aşkı yaşamak çok önemlidir ve gerekli özeni sonuna kadar gösterirler. Terazi burcu sosyal hayatı içine aldığı partilerini kendisine kısa sürede bağlar hatta aşk hayatları için temelleri beraber oluştururlar. Aslan burcu aşk hayatında her zaman sadık bir burçtur. Sosyal yaşantıda ise partnerini asla yalnız bırakmaz. Cinsel yaşamları tutkulu bir şekilde sürebilir. Farklı özelliklerinin yanı sıra ortak özelliklerini de bilen bu iki burç ikisi birbiri için yaratılmış burçlardır.

Aslan burcu her ne kadar lider yönü baskın bir burç ve ulaşılması zor görünen birisi olsa da yalnızlıktan asla hoşlanmaz. Kendini aşk hayatında salıvermesi terazi burcunun ona vereceği aşkla ilgilidir. Bu ikili aynı zamanda sosyal hayatta birlikte olmaktan oldukça zevk alacaklardır. Cinsel hayatı önem veren aslan burcu terazi burcu ile olan aşkını değişik fanteziler ile süslemek ister. Terazi burcu insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu özelliği aslanın oldukça ilgisini çeker. Bu ikili zorlu günlerde geçirebilir ancak karşılıklı olarak anlayışlı ve sabırlı olmak oldukça önem arz eder. Aslan burcu çok gururlu bir burçtur ve asla geri adım atmaz. Bu yüzden ilişkide bir problem yaşandığında mutlaka terazi burcunun daha fedakar olması gerekmektedir. Terazi burcu dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslan burcunu dizginleyebilir ise, terazi ve aslan birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

Bu ilişkide iki tarafta uzun süre birlikte olmak istiyorlarsa, aslan burcundan çok terazi burcunun aslanı ayak uydurması gerekmektedir. Aslan burcu her zaman dışa dönük bile olsa duygusallığa önem verir. Yani karşı taraftan duyacağı romantik sözler aslan burcunun aşık etmek için yeterli önemli bir adımdır. Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği her zaman çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişki olarak görülmektedir. İkilinin yaşayacağı aşk her zaman sıra dışıdır. Yani kimin daha baskın olacağı belli olmaz. Çünkü ikisi de oldukça dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu yüzden iplerin kimin elinde olacağı asla belli olmaz. Aşk ilişkisinde bu ikili sürekli bir yarış halinde olabilirler. Bu yarış kimin daha ilişkide baskın olacağı ile ilgilidir. Aslan burcu her zaman güvenilirdir. Sevgilisinin de daima dert ortağı olur. Aslında terazi burcunu etkileyen bir yön de budur. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Aslan ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, aslan terazi evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik yaşamında aslan burcu ve terazi burcu bir ilişkiye başladıkları zaman ilk anlardan itibaren aralarında tarifsiz bir uyum yakalarlar ve birbirlerini tamamlarlar. Dolayısıyla evlilik hayatında herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olurlar. İlişkileri kendi aralarında oldukça ateşli ve tutkulu olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bazen sorunlar yaşasalar da 2 burcun da çabuk çözüm bulma yetenekleri ile bu sorunların üstesinden gelebilirler. Bu iki burç evlilik kararı aldıklarında evlerine ve birbirlerine bağlı bir aile olurlar. Çocuklarıyla mutlu mesut bir ömür sorunsuz yaşayabilirler. Bu hem kendileri için hem de aileleri için çok güzel bir durum olacaktır.

Aslan ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, aslan terazi cinsel uyumu nasıl ?

Sekste iyi olsalar da ilişki huzurlu değildir.

Aslan burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan terazi uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git