Aslan ve Oğlak Burç Uyumu

Aslan ve Oğlak Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Aslan burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Aslan burcu insanı otoriter, sezgileri kuvvetli, sevecen, dost canlısı, girdikleri ortamda sevilen, kendine olan güvenleri oldukça yüksek, cömert, yaratıcı, sabit fikirli, doğası gereği fedakar ve itaatkar bir karaktere sahiptirler. Dost çevrelerinde kendilerine olan güvenleri ile dikkat çekerler fakat uzun vadeli dostluklarda bu sorun olabilir. Ben bilirim tavrı ve otoriter yapısı onlar için birer şikâyet nedeni olur. Ve bu özellikler kadın ve erkeğinde farklılıklar göstermektedir.

Aslan kadını, evine ve eşine düşkün, sadakate önem veren, ince düşünceli, cesur , otoriter, sözünü sakınmayan, yalanla karşılaştığı zaman sessizce karşısındaki kişiden uzaklaşan, dürüstlüğe önem veren, eşine karşı dişiliğini, dostlarına karşı hoş sohbetini kullanan bir karaktere sahip iken, aslan erkeği, çevresini kolayca etkileyebilen, hoş sohbet, pratik fikirleri olan, Cingöz, kin tutmayan, kızgınlığı ve öfkesi saman alevi gibi olan, uyumlu, sevecen ve merhametli bir karaktere sahiptir. Asla yalana ve emrivaki sohbete tahammül edemezler. Emir almaktansa emir vermekten daha çok hoşlanırlar. Bu nedenle kendi işlerinde daha başarılı olurlar.

Diğer burcumuz olan oğlak burcu ise, karamsar düşünceleri olan, evhamlı, şüpheci, ihtirasları olan, tutkulu, plan yapmaktan hoşlanan, geleceğe dair düşünceleri olan, sevdikleri insanı fazlasıyla sevip sahip çıkan, kıskançlıkları olan, ilişkiyi iltifatlar ve övgü dolu sözler ile başlatan fakat kendine aşık ettikten sonra ilgiyi bekleyen taraf olan, kurnaz, sevdiklerine ve değerlerine düşkün, geleneksel yapısı ile dikkatleri üzerine çeken farklı bir karaktere sahiptirler.

Aslan ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, aslan oğlak aşk uyumu nasıl ?

Eğer taraflar aslan erkeği ile oğlak kadını ise, aslan erkeğinin açılması ve çabası ile ilişki başlar. Oğlak kadını yapısı gereği zor güvenen bir yapıya sahiptir. Eğer onu etkilemek istiyorsanız gerçekten sevdiğinizi ona göstermeniz gerekir. Sadece bu da yetmez üstelik, oğlak kadını geleceğini düşünen, ailesini, yaşam şeklini düşünen bir yapısı olduğundan her anlamda kusursuz olmanız gerekmektedir. Aslan erkeği ise, hayranlık duyduğu zeki kadınlara aşık olurlar, oğlak kadının bu zor tavrı, aslan erkeği için kamçılayıcı olur. Onu elde edene kadar çabalar. Bir araya gelmeleri çaba gerektirdiği için, eğer sevgili olurlar ise birbirine saygılı ve uyum gösteren bir çift olurlar. Aslan zor elde ettiğini kaybetmemek için çabalar artık. Oğlak kadını ise bir kere güvendi mi, ömür boyunca ona inanmak ister. Ve tüm sadakati ile aslan erkeğine sevgisini sunar.

Eğer beraber olan taraflar aslan burcu kadını ile oğlak burcu erkeği ise ara ara tartışmalar yaşayan fakat beraber vakit geçirmeyi seven bir çift olurlar. Oğlak erkeği, ilişkinin başlaması için elinden geleni yapar. Aslan kadınına uygun, uyumlu ve düşünceli bir partner olur. Köprüyü geçene kadar dersek yalan olmaz. Çünkü aslanın tüm ilgisini, sevgisini kazanır fakat sonrası için kılını kıpırdatmaz. Hep ilgi bekleyen, sevgi showları bekleyen taraf olur. Kendi yaptıklarını unuturcasına, sanki siz bu ilişki için çabalamış gibi davranır. Aslan kadını bunları fark ettiği zaman rol yaparak onu etkiler. Rol yapmaktan, farklı kişiliklere bürünmekten hoşlanan aslan kadını için, bu bir oyun gibi gelir. Her şeyden haberi olup, hiçbir şey anlamamış gibi davranır. Özet olarak birbiriyle iyi anlaşan uyumlu birer çift olurlar.

Aslan ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, aslan oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Evlenen taraflar aslan erkeği ile oğlak kadını ise eğer, aslanın evlenmeden önceki ilişkileri aralarında soruna yol açabilir. Tabi aslan gerçekten sevmemiş ise. Aslan erkeği öylesine bir ilişkiyi yaşayabilirler. Fakat asla aşık olmadan veya gerçekten inanmadan evliliğe adım atmazlar. Yaşadıkları acıları derinden yaşarlar. Bunu anlayabilmek için onları yıllarca tanımanız gerekir. Gözyaşlarını içine akıtıp, sadece yalnız oldukları zaman ağlayabilen güçlü bir yapıları vardır. Ve partnerinin kendilerine sadık ve dürüst olduklarına inanırlar ise evlenirler. Onlar için sevgiden daha önemlidir bu değerler. Evliliklerinde, uyumlu, evine düşkün, gezmeyi seven, kendi arkadaş çevresi olan, düşünceli ve sevecen bir eş olurlar.

Oğlak kadını evliliğinde eşine ve geleneklerine bağlı bir kadın profili oluşturur. Aralarındaki problemler ise aslanın rahatlığı, sorumsuz tavrı ve oğlak kadınının da söylenmeleri olur. Her iki tarafın karşılıklı özverileri ile bu sorun aşılabilir ve uyumlu bir evlilik süreci yakalanabilir. Şayet taraflar aslan kadını ile oğlak erkeği ise daha uyumlu bir evlilik yaşanacağı söylenebilir. Oğlak erkeği her ne kadar karşılık bekleyerek ilgi gösterse de özü itibariyle partnerine düşkün ve tutkulu olur. Bunu pek belli etmez ama narin ve sevecendir. Hele ki bu beraberlik evlilik ise daha uyumlu ve evine düşkün bir erkek olur.

Aslan kadını ise erkeğine karşı tüm dişiliği ile hareket edip, mutfağında harikalar yaratan bir eş olur. Biraz üşengeç olduğu için evin temizliğini ve düzenini aksatabilir fakat karşılıklı anlayış söz konusu olursa bu minik bir sorun olmak dışında bir sorun olmaz. Genellikle az çocuk yaparlar. İyi ve ilgili bir ebeveyn olurlar. Aslan kadını çocuklarıyla ilgilenen, kendini onların eğitimine ve geleceğine adayan bir karaktere sahip olduğundan, oğlak erkeği kendi çocuklarını kıskanabilir. Ama bu sadece tatlı sitemlere dönüşür.

Aslan ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, aslan oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Aslan kadını ile oğlak erkeğinin cinsel uyumları oldukça yüksektir. Aslan kadını da oğlak erkeği de ihtiraslı ve şehvetli bireylerdir. Birliktelik hızlı ve net bir şekilde başlar. Yani oğlak erkeği birden aslanı arzuladığını dile getirebilir ve aslan kadını da olumlu cevap vererek o an başlayabilir. Tutkulu ve muzip bir beraberlik meydana gelir. Aslan kadını dişiliğini çok iyi kullanan, erkeğini hipnotize edebilen , çekici hatları olan ve seksapelitesi yüksek kadınlardandır. Oğlak erkeğini her anlamda memnun edebilecek yapıya sahiptirler.

Eğer cinsellik için aslan erkeği ile oğlak kadını bir araya gelirse , tamamen aktif olan taraf aslan erkeği olur. İçinden geldiği gibi davranan, hiç aklınızda olmadan sizi öpebilir, baştan çıkarıcı dokunuşlar ve şehvetli adımlar ile ilişkiyi başlatabilir. Ve buna kayıtsız kalmak sadece oğlak kadını için değil, hiçbir kadın için kolay değildir. Ön sevişmelerin, çıldırtan dokunuşların, tahrik eden öpücüklerin olduğu ve her iki tarafın da memnun olduğu bir cinsel beraberlik olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git