Aslan ve Kova Burç Uyumu

Aslan ve Kova Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 323 kez okundu.

Aslan burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve kova uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Aslan burcu hemen hemen her burca hükmedebilir ancak söz konusu bir kova olduğunda işler sanıldığı kadar kolay olmaz. Kova burcu özgürlüğüne düşkün ve bekar olmaktan oldukça mutludur. Bu yüzden kovayı tavlama aslan burcu için hiç de kolay olmayacaktır. Asla kendime gösterdiği bakım, lükse olan merakı ve tutkuları kovanın başını döndürebilir ve kovayı kısa süre içerisinde kendine aşık eder. Aslan burcu güzel giyinmeyi, güzel kokmayı ve güzel konuşmayı çok iyi bilirler. Hem aslan burcunun hem de kova burcunun egoları çok yüksektir. Bu yüzden ya ilişkileri başlamadan biter ya da uzun yıllar devam eder. Aslan burcu kendine fazlasıyla özen gösterir.

Aslan burcunun dış görünüşü hemen hemen her burç tarafından dikkat çeker. Çünkü aslan, lüks yaşamayı sever. Neredeyse parasının tamamını lüks restoranlara gösterişli kıyafetlere harcar. Bu yüzden de kova burcu ilk bakışta aslan burcunu aşık olur. Ancak ilişki biraz daha ilerlediği zaman aslan burcunun gereksiz harcamaları kovayı biraz sıkabilir. Hatta bu durumdan dolayı kova biraz cimri davranacaktır. Aslan burcu duygularını yaşama da oldukça uçarıdır. Her iki burç da özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmayı asla sevmezler. Kova burcu ilişkilerde çok fazla baskı altında olmayı ve özgürlüğünün kısıtlanmasını sevmezler. Kova aslan tarafından kısıtlandığı zaman oradan uzaklaşır. Bu yüzden bu iki bağımsız karakterin anlaşması biraz zor olsa da sorunların karşılıklı konuşarak hallettikleri zaman ilişkin zaman içerisinde rayına oturacaktır. Bazen de bu iki burç birbirine asla uyum sağlayamaz.

Kova burcunun duygusal bir yapısı olması aslan burcunu iter. Eğer ki zamanla ilişki yaşamaya karar verirlerse bu ilişki onların aşkını yaşamasından çok yorucu ve kötü bir anı olarak kalacaktır. Aslan aynı zamanda çok gururludur. Bu iki burç birbirlerine karşı konulmaz bir çekim ile aşık olurlar. Ancak her insan gibi karakterlerindeki farklılıklar kısa zaman sonra gün yüzüne çıkar. Aslanın ilişkideki en kötü yanı, çok bencil olması, sürekli kendini düşünür kendi çıkarlarını öne almasıdır. Kova burcu ise toplumsal çıkarları ön planda tutar. Bu yüzden ikili anlaşamaz.

Aslan ve Kova Aşk Uyumu

Peki, aslan kova aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu ile kova burcunun ilk tanıştıkları andan itibaren kısa süreli bir ilişki yaşayabilirler. Ancak bu ilişkiyi uzatır varsa iki taraf içinde bazen yıpratıcı olabilir. Asla kova burcunun kafasına koyduğunu yapması iki taraf içinde oldukça büyük kavgaların yaşanmasına sebep olacaktır. Bu yüzden bu iki burcun ilişki yaşamadan önce iyice ölçüp tartmalarında fayda var. Ancak çoğu zaman iki burç arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Aslan burcu genelde neşeli, girişken, ve romantiktir. Aslan hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Kova burcu ise ilişkide duygusal ve değişken bir özelliğe sahiptir. Yani sürekli değişim halindedir. Bu yüzden aslan burcu ve kova burcu arasındaki aşk uyumu dengeli olacaktır. Birçok yönden birbirlerine uyum göstereceklerdir.

Her ikisi de zeki, dışa dönük, enerjik, iyimser ve mutlu insanlardır. Beraberken gayet keyifli ve mutlu vakit geçirirler. Ayrıca her iki burç da çevreleri tarafından çok sevilirler ve toplum içerisinde her zaman aranan insanlar olurlar. Aşk hayatında bu ikilinin kutuplaşma yaşaması gayet doğaldır. Ancak iki tarafta kabul eder ve uzun süreli birliktelik yaşamak isterlerse sabit burçlar olması nedeniyle birliktelik uzun yıllar devam edebilir. Kova burcunun duygulu, ince ruhlu ve maneviyata düşkün bir yapısı vardır. Arkadaşlık onun için her zaman ön planda olabilir. Kova burcu sezgileriyle hareket eden bir insandır. Sezgileriyle hareket eden kova burcu için hayatını düzenleme onun düzen ve disiplin anlayışına ters düşer. Plan yapmayı sevmez.

Kova burcu bencil davranmaz ve kendini toplum için adamıştır. Zayıf ve baskı görenler için adeta kendisini adayacak ve onların menfaatlerini gözetecektir. Aslan kovanın tüm maddi problemlerini çözecek ve onu şımartacaktır. Tek problem, ilişkinin uzun sürüp sürmemesi problemidir. Aslan burcu onun liderlik anlayışından dolayı onunla sadece hayatı paylaşmanızı değil aynı zamanda onun tüm fikirlerine de uymanız gerekecektir. Onu evlilik için kolayca kandırabilir ve aynı zamanda ona karşı zıt davranmak akıl karı değildir. Aslan burcunun gururunun sürekli okşanması ve ayrıca sürekli onunla uğraşmanız yeterince sinirinizi bozabilir. Kendinize zaman ayırarak onu anlamaya çalışmalı ve onun huylarına alışmaya çalışmak zorundasınız.aslan her zaman aşkı ve onun hayatında tek insan olmanızı ister. O, kova için ideal aşktır diyebiliriz.

Aslan ve Kova Evlilik Uyumu

Peki, aslan kova evlilik uyumu nasıl ?

Bir kova ancak emin olduğu bir kişi ile evliliği düşünür. Aslan burcu da evine bağlı ve evlenme fikrine sıcak bakan bir burçtur. Bu yüzden evine sadık olan aslan burcu ile evlenmek kovaya gayet mantıklı gelecektir. Uzun vadede evliliğe gidebilecek uyumlu bir ilişki yakalama imkanları yüksektir. Aslan burcu az çocuk ister. Ayrıca onları da iyi ve güzel yetiştirmek ister. Evlilikte kovanın tek sorun yaşayacağı konu, aslanın dik başlı ve lider olmak istemesidir. Aslan hayatını devam ettirmek için sizi seçtiyse kesinlikle çok şanslısınız demektir. Kovanın sevgi konusundaki ısrarı ve sabırlı olması aslan burcunu oldukça etkiler. Aslan evcimen olduğundan kovanın evine düşkün olduğunu gördüğünde yapamayacağı hiçbir şey kalmaz.

Aslan ve Kova Cinsel Uyumu

Peki, aslan kova cinsel uyumu nasıl ?

Aslanların tutkulu oluşu ve yataktaki inanılmaz ve muhteşem performansı kovaların gözünde aslanları muhteşem kılar.her iki taraf da seksüel yönden uyumlu ve tutkuludur. Ancak kova burcunun aslanın gururunu sürekli okşaması gerekir. Aksi takdirde zıt oyunlar meydana gelecek ve seks hayatında uyumsuz bir çift olacaklardır.genellikle cinselliğe çok fazla önem vermeyen kova burcu aşk yaşamayı, seksi olmayı sever. Aslan ve kova cinsel anlamda birbirlerine çekici gelir.

Aslan burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan kova uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git