Aslan ve İkizler Burç Uyumu

Aslan ve İkizler Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 661 kez okundu.

Aslan burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Aslan ve ikizlerin aşk , evlilik ve cinsellik hayatlarındaki uyumunu tam olarak ifade edebilmek için her iki burcu da yakinen bilmek gerekir. Öncelik olarak aslan insanı, kuvvetli, duygusal, fakat bunu gösteren, diktatör olacak kadar otoriter, baskın, kendini beğenen, cazibeli, sevecen, çabuk dost edinen , kibirli , kendini üstün gören, her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen bir yapıya sahip oldukları söylenebilir. Bu özellikler kadın ve erkeğinde farklı seyreder. Aslan burcu kadını, tutumlu olmayı, birikim yapmayı sevmeyen, para konusunda oldukça savurgan, cömert, güçlü, kendine karşı özgüveni yüksek, ortam içinde farklı görünmeyi seven, bilmedikleri bir durumla karşılaşınca bozuntuya vermeyen, pratik zekaları ile her işin içinden çıkan, süsüne püsüne düşkün, bakımlı olmayı seven, arkadaşlarına fazlasıyla düşkün, yapısı gereği kıskanç ve sahiplenici bir karaktere sahip iken aslan erkeği kadınına göre daha ağır başlıdır.

İşlerinde detaycı, ilişkisinde mükemmel bir partner, sevecen, merhametli, çabuk sinirlenen fakat öfkesi çabuk dinen, kin tutmayan, duygusal, samimi, otoriter, emir almayı sevmeyen, kendi işini kuran, kendi işinde başarılı olan, pratik zekalı bireylerdir.

Diğer burcumuz olan ikizler insanı ise, değişken ruh hali olan, eğlenceli, ele avuca sığmayan, güvenilmez, bir dedikleri bir dediklerini tutmayan, hayatı kafasındaki yaşama göre yaşayan, çılgın, hoş sohbet, tatlı dilli, kurnaz, cin fikirli, içten ve samimi kişilerdir. Fakat ikizler kadını , samimi , iyi bir dost, ikna kabiliyeti yüksek, kararsızlık konusunda master yapmış, duygusal açıdan değişken, anlaşılması zor, etkili ve kadınsı konuşan, hareketli tavırları ile dikkatleri üzerine çekerken, ikizler burcu erkeği çapkınlığı, ele avuca sığmayan tavrı, soğukkanlı duruşu, esprili konuşması, sevecen tavırları, sorumsuz yapısı ve kemikli yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bir yapıya sahiptir. Birbirine nadiren benzeyen tarafları bulunan her iki burcun bir araya gelmesi, ilişki seyrini farklı etkiler.

Aslan ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, aslan ikizler aşk uyumu nasıl ?

İlişki için beraber olan taraflar aslan kadını ile ikizler erkeği ise, aslan kadınının inatçı, otoriter, kıskanç, kendi beğenmiş özgüvenli duruşu ve baskıcı tavırları ikizler erkeğini zamanla boğabilir. Çünkü ikizler erkeği de aslan kadını gibi özgürlüğüne düşkün ve kısıtlanamaz bir şekilde hayatını yaşayan güçlü bireylerdir. Bu nedenle aslan kadını otoriter olma huyunu baskın olarak kullanmaktan kaçınmalıdır. Bu huyu sadece ilişkide değil, dostlukta da yalnız kalmalarına neden olacaktır. Tabi ki aynı şey ikizler erkeği içinde geçerlidir. İkizler erkeği de arkadaşları ile eğlencelere katılmaktan kaçınmalı, aslan kadınının güvenini kazanmak için çabalamalıdır.

Eğer beraber olan taraflar aslan erkeği ile ikizler kadını ise , aşk uyumları daha mümkündür. Aslan burcu erkeği, ikizler kadınının kendi hayatına ve yaşamına ayak uydurmasını sağlar. Uçsuz bucaksız hayaller kuran, bulutlar üzerinde yaşayan, rahat bir hayatı düşleyen, şıklığa önem veren , çekici ve dikkat çekmeyi seven bir karakteri olan ikizler kadını, aslan erkeğine biraz fazla gelebilir. Oldukça geleneksel ve sadeliği seven aslan erkeğini, ikizler burcu kadını severse eğer hayatını biraz törpüleyerek ona ayak uydurur. Böylelikle aşk uyumları mümkün olur. Tarafların tartışma nedenleri, aslanın kıskançlıkları, ikizlerin giyim tarzı, aslanın otoriter olma gayesi vb gibi nedenler olmaktadır.

Aslan ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, aslan ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Evlenen taraflar aslan kadını ile ikizler erkeği ise eğer, ikizler erkeğinin evliliği tercih etme nedeni sorgulanmalı. Olabildiğince özgür ve çapkın olan ikizler erkeği aşık olmadan evlenmezler. Aşık olur, gerçekten severler ise değişim gösterirler. Çok iyi bir partner olurlar. Duygusal ve ailesine düşkün olurlar. Yer yer sorumsuz ve rahat olmaları, sinirlerine hakim olamaması gibi nedenler ile evlilikte tartışmalar oluşabilir. Fakat bunlar uzun sürmez. Aslanın cazibesi, ikizlerin çocuksu tavrı bir araya gelince bu atışma kısa süreli olur.

Eğer taraflar aslan erkeği ile ikizler kadını ise evlilik uyumları mümkündür. İkizler kadını fazla başı buyruk ve özgür ruhlu bir kadın tipidir. Aslan ona göre çok sakin kalmaktadır. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven aslan erkeği, ikizler kadınının yanında pasif kalır. Bu nedenle birbirlerine ayak uydurabilirler ise bu mümkün olabilir. İki taraftan biri değişim göstermelidir.

Aslan ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, aslan ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Aslan kadını sekapelitesi yüksek, cazibeli, tamamıyla eşine ait olan, beraber vakit geçirmekten hoşlanan, çekici hatlara sahip, cesur tavırları olan bir kadın tipidir. İkizler erkeği ise cinsi arzuları yüksek olan, mimikleriyle dahi sizi istediğini söyleme kabiliyetine sahip, doyumsuz ve çılgın bir partnerdir. Eğer her iki taraf cinsellik için bir araya gelirse zıt kutupların çarpışması gibi olur. Adeta bir mıknatıs demek gerekir. Yatakta iyi bir partner olurlar. Aslan kadını gerekirse tüm fantezilere ayak uydurabilir. Eğer bundan zevk alacaklar ise, yeni olan her şeyi denemekten geri durmazlar. İkizler erkeği ani başlangıçların ve uzun birlikteliklerin adamıdır.

Cinsellik için bir araya gelenler aslan erkeği ile ikizler kadını ise birleşmeleri büyük bir tutkuyla olur. Aslan erkeği aşık olmadan ikizler kadını ile beraber olmaz. Anlaşma göstermeyen bu iki taraf, aşkla bir araya gelir ise cinsellikleri tam bir uyum gösterir. İkizler kadını baştan aşağı tahrik edici tavırlar sergileyen , cinsel birleşmeyi başlatan ayıp cümleler kuran, merhametli dokunuşlara sahip olan bir kadındır. Aslan erkeği ise tüm otoriter tavrı ile ikizler kadının kurlarını karşılıksız bırakmaz. Ön sevişmelerin olduğu, cinselliğin uzun sürdüğü tutkulu bir beraberlik olur. İhtiras ve tutkunun bir arada olduğu eşsiz bir beraberlik olur. Bu ikilide aktif olan taraf çoğunlukla ikizler kadını olmaktadır. Nadiren aslan erkeği kur yaparak etkilemeye çalışır. Yapısı gereği daha ağır başlıdır. Fakat şunu da belirtmek gerekir. Aslan erkeğinin başlattığı ilişki daha özel ve farklı olmaktadır.

Aslan burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git