Aslan ve Başak Burç Uyumu

Aslan ve Başak Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Aslan burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve başak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Sevgili okurlar bugün de aslan burcu ile başak burcu arasındaki aşk ve evlilik ilişkisini konu alacağız. İlk olarak aslan burcu genel özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra da başak burcu genel özelliklerinden bahsedeceğiz. İlk olarak bu iki burcu ayrı ayrı inceleyelim.

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu ateş grubunda yer alan bir burçtur. Bu burç lider vasıflı, öz güveni yüksek, kendine ve çevresine karşı her zaman pozitif olan ve pozitif düşünen bir burçtur. Aslan burcu ilk olarak asil duruşu ve güçlü kişiliği ile tanınır. Güçlü bir yapısı ve soğuk kanlı bir duruşu vardır. Dışarıdan soğuk ve katı görünür. Buna rağmen yufka gibi bir yüreğe de sahiptir. Aslan burcu kadınları naif ve son derece zarif kadınlardır. Özgür olmayı ve kendi ayakları üzerinde durmayı severler. Liderlik özellikleri ağır basması nedeni ile yönetici türü işlerde görev almak isterler. Aslan burcu erkeği ise son derece soğuk kanlı dik duruşlu ve kendine özgü bir duruşu olan kişilerdir. Kendine olan güveni kimi zaman kibirlilik olarak da algılanabilir. Bu ise dışarıdan görünen yanıdır. Aslan burcu kendi içinde çok mütevazi ve ılımlı bir burçtur. Zarif ve bir o kadar da mahsun bir hali vardır. Güçlü kişiliği sayesinde bunu gizler. İçten içe gururlanan bir burçtur. Övülmeyi ve kendini övmeyi sever. Aslan burcu yardımsever merhametli ve duygusal yönü ağır basan bir burçtur.

Başak Burcu Özellikleri

Şimdi de başak burcu genel özelliklerinden kısaca bahsedelim. Başak burçları temiz ve titiz yönleri ile tanınır. Bu burca sahip insanlar titizliğe aşırı önem verir. En ufak bir kir görmek istemezler. Bunun yanı sıra başak burcu tertip ve düzene aşırı önem verir. Hayatında da hep bir düzen olsun isterler. Mantıklı ve planlı çalışan insanlardır. Onlar için mantık her zaman ön plandadır. Hayatları boyunca başarılı olmak için uğraşırlar. Başarıya ve güce çok önem verirler. Başak burçları son derece açık sözlü ve iyi yürekli insanlardır. Saf kalpli ve iyi düşünceli kişilerdir. Bu nedenle de her zaman takdir edilir ve dış dünya tarafından çok sevilirler. Başak burcu için aşk çok kutsal bir duygudur. Tek bir kadına aşık olurlar ve ömürleri boyunca da ona sadık kalırlar. Başak burcu için en önemli şey ise bir ilişkideki sadakattir. Sadakat başak burcu için çok önemlidir. Sevdiği insana sonsuz bir sevgi ve güven duyarlar. Başak burçları son derece gururlu insanlardır. Duygular onun için her zaman ön plândadır. Gerçek aşka inanır ve bunun için çabalarlar.

Aslan ve Başak Aşk Uyumu

Peki, aslan başak aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu romantik bir burçtur. Aşkı dolu dolu yaşamak ister. Aslan burcu için aşk her zaman bir adım önde gelir. O aşk için yaşar. Sevdiği kişiye sonsuz bir aşk ve sevgi duyar. Sevdiği insandan da sevgi ve ilgi bekler. Sevgisini saf bir şekilde yaşar ve aynı oranda da sevilmek ister. Küçük sürprizler onu mutlu eder. Bu nedenle her iki tarafta mutlu olur. Aralarında ki aşk zamanla daha güçlü bir hal alabilir. Aslan burcu sevdiği insan için her türlü fedakarlığı yapar. Başak burcu da sonsuz ve sadakat dolu sever. Bu nedenle bu iki burç arasında çok güzel bir aşk yaşanabilir. Başak burcu romantik bir aşk ister. Başak Burcu ise her zaman daha mantıklı olan ve ayakları yere basan taraftır. Bu ikisi arasında ki dengeyi sağlar. Başak burcu ve aslan burcu birbirini dengeler. İkisi arasında çok tutkulu bir aşk yaşanabilir. Aslan burcu tutkulu ve gizemli bir aşıktır. Sevdiği insanı mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başak burcu da coşkulu ve tutku dolu bir aşk ister. Bu iki burç aşk konusunda en uyumlu burçtur.

Aslan ve Başak Evlilik Uyumu

Peki, aslan başak evlilik uyumu nasıl ?

Aslan burcu ile başak burcu arasında çok uyumlu bir evlilik hayatı yaşanabilir. Aslan burcu her zaman çok sevilmek ve ilgi görmek ister. Başak burcu ise onu koşulsuz ve çok sever. İstediği ilgiyi fazlasıyla gösterir. Başak burcunun ılımlı ve sevecen yapısı ilişkiyi her zaman ayakta tutar. Aslan burcu ise evlilik hayatında her zaman lider konumda olmak ister. İlişkiyi o yönetmek ister. Başak burçları ise daha çekingen kişilerdir. Temiz ve titiz olmaları da dikkat çeken bir başka özelliktir.

Başak burçları evlerinde her zaman temiz ve düzenli olmak isterler. Aslan burcu da bu konuda hassastır ve o da her daim tertip ve düzen ister. İkisinin de evliliklerinde belli bir tertip düzen her zaman olacaktır. Başak burçları çok sadıktır. Sonsuz bir aşk ile severler. Başak burçları da çok sadıktır ve sevdiği insanı her şeyden çok severler. Onu her zaman el üstünde tutarlar. Çok romantik ve duygusal bir ilişki yaşarlar. Aslan burcu ile başak burcu evlilik hayatında uyumlu bir birlikteliği yakalayacaktır.

Aslan ve Başak Cinsel Uyumu

Peki, aslan başak cinsel uyumu nasıl ?

Aslan burcu için cinsellik önemlidir. Başak burcu içinse cinsellik çok fazla önemli değildir. Olsa da olur olmasa da diye düşünür. Aslan burcu için cinsellik başak burcuna göre daha ön planda gelir. Fakat bu iki burç iyi bir aşk ilişkisi yaşar ise cinsellik uyumları da iyi olacaktır. Başak burcu ile aslan burcu iyi bir cinsel uyum yakalayabilir. Aslan burcu için cinsellik kadar duygusallık da ön plandadır. Bu iki burcun arasında duygusallık her ne kadar ağır ise cinsellik uyumu da o kadar kuvvetli olacaktır.

Aslan burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan başak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git