Aslan ve Akrep Burç Uyumu

Aslan ve Akrep Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Aslan burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Bu gün sizlerle aslan burcu ile akrep burcu uyumu hakkında konuşmak istiyorum. Egoist ben merkezci liderlik ruhu ön planda olan aslan ile kinci inatçı bir o kadar da çekici akrep arasında ki ilişki çok kırılgandır.

Aslan ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, aslan akrep aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcunun erkek akrep burcunun kadın olduğu uyumla başlamak istiyorum. İlk olarak aslanın özelliklerinden konuşalım. Aslan burcu erkeği her şeyin en iyisi en güzeli kendisinin olsun ister. Buna ek olarak da aşık olmadıkları sürece bir kadına bağımlı değillerdir. Daldan dala konmayı daha güzelini buldukça ona ilgi göstermeyi severler. Yani bir ortamda bakımlı dikkat çekici bir kadın aslan burcu erkeği için dayanılmazdır. Onu elde etmek için bütün kozlarını kullanır. Elde edince de hevesini alır kendisine yeni maceralar arar.

Akrep burcu kadınına gelecek olursak onların adı konulamayan bir çekiciliği ilginç bir gizemleri vardır. Onları tanıdıkça yeni yeni şeyler öğrenir onları tekrardan keşfedersiniz. Akrep kadınının ilişkide nasıl olduğu sorusuna gelecek olursam da akrep kadını aşık olduğu erkeğin karşısında sütten düşmüş bir kediye döner. Sadakatinden asla ödün vermez onun için bütün fedakarlıkları yapabilir. Ancak akrep burcu zor aşık olur bu nedenle onların biricik aşkı değilseniz pek de kıymetli olduğunuzu söyleyemem. Çünkü sevdikleri adam dışında herkesin canını gözleri kapalı yakabilirler ve bunu yaparken de zerre vicdan azabı çekmezler. Onların merhameti onların sevgisi onların ilgisi sadece aşık oldukları adama karşıdır. Kişilik özelliklerinden de bahsedecek olursam aşırı kincidirler. Onların canını yakarsanız er ya da geç intikamlarını alırlar. Sadık bir dost oldukları gibi ezeli bir düşman da olurlar. Buna ek olarak da aşırı inatçı bir ruhları vardır. Onlara istemedikleri bir şeyi yaptırmanız mümkün değildir.

Gelelim şimdi aslan burcu erkeği ve akrep burcu kadınının ilişkisi nasıl olur? Başta aslan burcu akrep kadının çekiciliğine kapılır ve onu elde etmek ister. Bunun içinse akrepin peşinde koşmak yerine egoist tavrıyla onun dikkatini çeker. Akrep kadını peşinden koşan erkek yerine bu rahat tavırlı aslanın ağına düşmeye hazırdır. Akrepin baştaki umursamaz tavırları aslana çok garip gelir çünkü aslan erkeği şimdiye kadar karşı cinsi istediği gibi elde etmiştir. Kendisini zorlayan aslan erkeği de akrepin gizemine kapılır. Başta iki tarafın da zoru oynadığı birbirini çektiği ilişki zaman içerisinde düşüşe geçer. Hayal gücü yüksek olan aslan burcu sıkılmıştır kendilerine engeller üretmiştir. Akrep kadını ise bu süreç içerisinde kendisini iyice kaptırmıştır. Aslanın umursamaz tavırları egoist hareketleri akrep kadınını hem baştan çıkarır hem de çıldırtır. Hal böyle olunca akrep aslanı iyice sıkıştırmaya devam eder ve bunaltır. Sıkılgan aslanımız da kendisine yavaş yavaş kaçacak yer arar ve bu iki burcun ilişkisi kısa bir zamanda sona erer.

Aslan ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, aslan akrep evlilik uyumu nasıl ?

Aslan burcu erkeği de akrep burcu kadını da aslında birbirlerini deli gibi severler. Ancak bizim inatçı akrep asla bir adım atmaz. Yakışıklı aslanımız da sürekli pohpohlanmaya alışık olduğu için ve ilişki hayatında genellikle karşı taraf peşinden geldiği için akrebe dönmeye cesaret edemez. Ancak bu ikilinin ilişkilerinde aslanın pişman olup geri döndüğü de çok görülür. Aslan döner akrep kabul eder bir hevesle ilişki yeniden devam eder zaman geçer aslan sıkılır yine gider yine döner. Bu döngü ikilinin yolları ayrılana kadar devam eder. Ne zaman ki yolları ayrılır aslan akrebi tamamen bırakır. Akrep de gitme demez. Sonra ikisi de birbirini bekler durur. Ne o gelir ne öbürü. Yani güzel bir sözle açıklayacak olursak bu ikili birbirinin hayatına girmeyi başaramaz ancak tamamen çıkmayı da beceremez. İki taraf da birbiri için bir yara olur kalır. Bu iki burcun güzel yanı ikisi de birbirini kolay kolay unutamaz.

Aslan erkeğinin hayatına giren akrep kadını onun hayatında unutulmayacak izler bırakarak gitmiştir. Aslan erkeği de akrep kadını için daha aşağıda kalmaz. Bütün o akrep kadınlarının gözleri dalarak uzaklara baktığı anda düşündüğü erkek genellikle bir aslandır. Ama işte çiftimiz gururlarından ödün vermemek için kendilerine eziyet eder dururlar. Bu kadar duygusallıktan sonra ikilinin kazara evlendiğini varsayalım. Bu ilişkinin çok sağlıklı olacağını söyleyemeyiz. Akrep kadını aslana karşı sürekli bir güvensizlik hissi duyar. Aslan erkeği ise arkadaşlarından sevdiği ortamlardan vazgeçemez. Ancak şunu söyleyeyim ki aslan erkeği evlilik hayatına adım attığında mükemmel bir aile reisi olur. Sorumluluklarının farkında iyi bir eş iyi bir baba olacaktır.

Aslan ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, aslan akrep cinsel uyumu nasıl ?

Akreple de cinsel ilişki konusunda çok uyumlu olacaklarını söyleyebiliriz. Çünkü iki burcun da bu konudaki şehveti ve tutkusu oldukça fazladır. Ancak ilişkinin devamı ve sağlıklı olması için maalesef bu yeterli değildir. Her ne kadar evlendikten sonra da birbirlerine olan sevgileri devam etse de zaman zaman aslan erkeği sıkılacak zaman zaman da akrep kadını onu kıskançlıkları ile bunaltacaktır. Gel gitlerle dolu inişli çıkışlı bir ilişki sürecektir. Yeri gelecek birbirlerini deli gibi sevecek arzulayacaklar, yeri gelecek birbirlerine iki yabancı gibi davranacaklardır. Bu zorlu ilişki haliyle iki tarafı da iyice yıpratacaktır.

Aslan erkeği sevdiği kadın için biraz daha sadık olduğunu ön plana çıkarsa onu hayatının merkezine koysa sevdiğini belli etmekten kaçmasa egosundan ödün verse , aynı şekilde akrep kadını da yerli yersiz kıskançlıklarından vazgeçse o keçi inadını bıraksa ve eğer alttan alması gerekiyorsa gururunu bir kenara bırakıp alttan alsa mükemmel bir ilişkiye imza atabilirler. Yani son olarak şunu dile getirmeliyim ki eğer iki burcumuz birbirini gerçekten seviyorsa inadı bırakıp biraz fedakarlık yaparak çok mutlu olabilirler. İnatları ve gururları kimseye üzüntüden başka bir şey getirmez.

Aslan burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git