Aslan ve Koç Burç Uyumu

Aslan ve Koç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 144 kez okundu.

Aslan burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Aslan ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Benzer ruhların beraberliği olacak bir ilişkidir. Enerjik, güçlü, heyecanlı bir ilişki sizleri bekliyor. Ateş burçları çok yaratıcıdır, bu nedenle aralarında sonsuz fikir alışverişleri olacaktır. Parlak fikirler, ateşli sohbetler ve macera dolu bir ilişki olacaktır. Beraber oldukça uyumlu olan, aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir yaşam sürebilirler. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Bir koç burcunun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta, aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi ise hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok. Birbirinizi asla bırakmayın. Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. İki burç birlikte saatlerce sohbet edebilecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır.

Koç burcunu çok mutlu edecek özelliklere sahiptir. Sanki onu mutlu etmek için yaratılmıştır. En zor günlerinde bile koç burcunu gülümsetebilen, neşeli, cömert olan aslan burcuna hayran olacaksınız. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olabilecektir. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir. Koç burcu zeki ve pratik oluşuyla aslanı etkilemeyi başarır. Aslan ise lüks zevkleri ile koç burcunu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Aslan sevgiliniz romantik olduğu için size hoş sürprizler hazırlayacaktır. Gösterişli ve pahalı yerlerde yemek yemekten ve buralarda görülmekten zevk alır aslanlar. Görünüşe önem verir, iyi giyinmeyi sever. Aynı özeni sizin de göstermenizi bekler. Her iki burcun da hayattan beklentileri çok fazladır. Bu beklentilerini birlikte gerçekleştirebilirler. Hem aslan hem de koç hayatı dolu dolu yaşamayı seven burçlardır. Bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır.

Aslan ve Koç Aşk Uyumu

Peki, aslan koç aşk uyumu nasıl ?

Her iki burç da ateş grubu mensubu oldukları için sınırlarını zorlayarak etrafındaki dünyayı keşfetme dürtülerine sahiptir. Birlikte yeni yerler keşfetmek, bir restoranda romantik bir yemek yemek, farklı şeyler yapmak her iki burca da iyi gelecektir. Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi ile baş başa zaman geçirmekten daha çok hoşlanır. Aslanlar katı bir karakter gibi görünse de içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar. Koç burcu bunu fark edince aslan burcu ile daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Bu iki burcun arasında eksik olan romantizm olabilir. Her iki burç da bu konuda biraz yeteneksizdir. Ama çok iyi bir iletişime sahip oldukları için bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler. Her ikisi de ateş grubuna ait burçlardır. Koç kadını aşırı kıskanç bir yapıya sahiptir. Aslan burcu erkeği ise oldukça flörtçü bir yapıya sahiptir. Bu durumda da koç kadını aslan erkeğini biraz sıkabilir. Bu da aralarında problem çıkmasına neden olur. Aslanın ve koçun kavgası sırasında çığlıklar ve kükremeler duyulacaktır.

Aslan kükremesi ile koç burcunu sindirebilir. Ancak birbirlerine anlayışlı ve sıcak yaklaşırlarsa aralarındaki engelleri aşabilirler. Aslan erkeğinin romantik olması koç burcu kadınını kendine daha çok çekmesine neden olacaktır. Koç kadını ilişkilerinde oldukça sıcak ve açıktır ve her şekilde ilişkisi için kendini ortaya koyabilir. Ancak aslan erkeği aşırı ilgiye düşkün olduğundan bazı zamanlarda iki burç anlaşamayabilir. İlişki başladıktan bir süre sonra koç kadınının hareketli yapısı ve eğlenceli yapısı aslan erkeği ile ilişkilerinde mutlu olmalarını sağlayacaktır. Böylece zaman içinde aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalayabilirler. Aslan erkeği ile koç kadınının birliktelikleri her zaman eğlenceli ve tutkulu olacaktır. İlişkileri ne kadar uzun sürerse sürsün daima birbirlerine aşık olarak kalacaklardır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği arasında bazen anlaşmazlıklar olabilir. O da burçlarının getirdiği yapılarından kaynaklanmaktadır. Ancak bu problemlerini aşabilirlerse çok mutlu olabilirler. Tüm sorunlarını beraber çözebilirlerse zaman içinde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar ve bu uyumu da bir daha asla kaybetmezler. Aralarındaki aşk zaman içinde güçlendikçe ilişkilerinde yeniliğe daha açık bir hale gelirler. Aslan kadını ve erkeği gururlarına çok düşkündürler, her ikisi de aldatmayı asla hazmedemez. O da sizin gibi birinci olmak ister, ikinciliğe tahammülü yoktur.

Aslan ve Koç EvlilikUyumu

Peki, aslan koç evlilik uyumu nasıl ?

Sürekli olarak bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır. Birbirlerine olan saygılarını yitirmedikçe bu iki çiftin mutlu beraberlikleri sürecektir. Evlilik kararı aldıklarında birbirlerine çok bağlı bir eş olurlar. Üstlerine düşen tüm sorumlulukların altından kalkabilirler. Böylece çok mutlu bir aileye sahip olabilirler.

Aslan ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, aslan koç cinsel uyumu nasıl ?

Hem aslan hem de koç burcu ateş grubuna mensup olan burçlar oldukları için aralarındaki etkileşimi 100 m öteden fark etmek mümkün olacaktır. Yatakta da oldukça mutlu bir beraberlikleri olacak bu iki burcun mutluluğu, birbirlerini dinlemekten geçiyor. En zor anlarda bile birbirini anlayan bu iki burç, lüks hayattan da oldukça zevk alır. Güzel ve kaliteli giyinmesini seven ve bilen iki uyumlu burcun en güzel özelliği yatakta da uyumlu olmalarıdır. Aslan burcu baştan çıkarma ustasıdır. Yönetmeyi çok seven koç burcuna, bu defalık kendinizi onun ellerine, bırakırsanız mutlulukla teslim olduğunuz ilk savaşınız bu olabilir. Seksüel birlikteliğiniz ateşli, tatlı ve her yönü ile mükemmel olacaktır. Her iki burç da son derece tutkulu ve enerji doludur.

Aslan burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, aslan koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git