Aslan Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Birşey ?

Aslan Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Birşey ?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 203 kez okundu.

Aslan erkeğinin sevgilisi olmak nasıl birşeyAslan erkeği, her zaman gösterişi sever ve güce çok önem verir. Bu kişilik özelliği nedeni ile de yanındaki kadının da kendinden emin, öz güvenli ve güçlü bir yapıda olmasına dikkat eder. Bu özellikleri barındırmayan bir kişi ile birlikte olmaktan olabildiğince kaçınır. Aslan burcu erkeğinin sevgilisi olmak bir ayrıcalıktır. Çünkü aslan sevdiği kadını sonuna kadar sahiplenir ve arkasında bir dağ gibi durur. Sevdiği kadını her ortamda yüceltmeyi sever. Bu özelliği nedeni ile her zaman ciddi ilişkiler yaşar.

Gönül eğlendirmek ya da hoş vakit geçirmek amacı ile bir ilişkiye başlamaz. Aslan burcu bir ilişkiye başladığı zaman bunun arkasında durmak ister. Eşi ile girdiği ortamda eşinin onu temsil ettiğini düşünür ve yüceltilmekten çok hoşlanır. Onun olmadığı zamanlarda bile eşinin kendisini en iyi şekilde temsil edeceğinden her zaman emin olmak ister.

Aslan erkeği ile sevgili olmak, bazen zor olsa da genellikle aslan erkeği, kadınların ruhunu okşadığı için uzun süreli olabiliyor. Aslan burcu erkekleri, kadında dış görünüşe çok önem verir. Özellikle de kadının saçlarının gösterişli ve hacimli olması onun için oldukça önemlidir. Aslan erkeği, gösterişi sever, sadelik ona göre değildir. Lüks yaşama tutkusu nedeni ile çok çalışır ve genellikle de işkolik bir yapıya sahiptir. Hiç kimseye muhtaç olmak istemez.

Her zaman kendi ayakları üzerinde dimdik kalabilmek ister ve bunun için de elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır. Aslan erkeğinin sevdiği kadının kendisini anlamasını ve her zaman ona destek olmasını ister. Hata da yapsa yanlış bir girişime imza da atsa arkasında duracak birine ihtiyaç duyar. Siz bunu yapmadığınızda başarılı olamayacağını düşünür ve tedirgin olur. Yalnız kalmaktan korkmaz. Fakat hayatın güzelliklerini yaşamayı sever.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git