Aslan Burcu Kadını Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 176 kez okundu.

Aslan burcu kadını olumlu ve olumsuz özellikleri hakkında merak ettiklerinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Aslan kadını çok akılı ve zekidir. Mizahtan ve espriden çok iyi anlar. Azimli biridir her şeyi fazlasıyla iyi yapar ve her alanda kendisini takdir ettirmeyi iyi bilirler. Her ortamda doğal davranırlar. Yapmacık tavırlar onlara göre değildir. Aslan kadınları oldukça cesur davranışlarda bulunur. Dürüsttür ve etrafında ki insanların da dürüst olmalarını ister. İyi niyetlidir ve bu iyi niyetinin suistimal edilmesine göz yummaz. Cömert kadınlardır. Disiplinli bir yapısı vardır. Özgür ruhludur. Her konuda heyecanlıdır. Girişimci özelliği ile el attığı işleri kolaylıkla halleder. Sadık ve tutkulu bir kadındır.

aslan burcu kadınının olumlu yanları

Aslan Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kendilerine olan güvenleri oldukça fazladır ve fazlasıyla egoisttir.  Aslan burcu kadını aşırı mükemmeliyetçidir her şeyin en iyisi onun olsun ister. Biraz hava atmaya ve parası olmasa bile lüks içinde yaşamaya eğilimlidir. Son derece gururludurlar. Maddiyat önemlidir para olmazsa kendisini güçsüz hisseder. Çok kibirlidir, insanlar kolay kolay bu yüzden ona yaklaşmak istemezler. Ayrıca biraz gösteriş meraklısıdır. Aslan burcu kadını cinselliğe düşkündür. Gece hayatını ve eğlenceyi sever. Herkesten üstün olduğunu düşünür ve merkezde olmaya bayılır. Yanındaki kişilerin sadece kendisiyle ilgilenmesini ve sadece kendisine odaklanmasını ister. Erkekler, onu beğendiğinde daha fazla havaya girecektir ve ortamın prensesi olduğunu düşünüp herkesin emri altında bulunduğunu düşünecektir. Diğer insanlardan farklı görünmeyi severler. Para konusunda biraz savurgandırlar. Bazen çok küstah davranırlar.

aslan kadınının olumsuz yanları

Aslan burcu kadını olumlu olumsuz özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git