Aslan Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir ?

Aslan Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Aslan burcu erkeğiyle nasıl baş edilir ? Ateş grubunda olmalarından dolayı kolay anlaşılabilir görünse de detayına indiğimizde zorlu bir kişiliğe sahip olduğunu görebiliriz. Aslan burcu erkeği diğer burçlara nazaran biraz daha kıskançtır ve baş edilmesi gereken en önemli nokta da bu kıskançlığıdır. Her konuda sizi kısıtlamak isteyecektir ve sürekli onun etrafında olmanızı isteyecektir. Hayatının kadını olarak sizi seçmiş ise hayatınızın merkezi olarak kendisini görmek ister ve onun azimli arayışından sonra siz seçilmiş iseniz birçok şartına uyum sağlamışsınız demektir. Aslan erkeği bir ilişkiye başlamadan önce ince eleyip sık dokur ancak sizi hayatına tamamen aldıktan sonra çeşitli kıskançlıkları dışında sizin hatalarınıza göz yumacak kadar ılımlı bir eş olacaktır. Eşine sadık, evine bağlı ve tam bir aile babası olabilecek özelliklere sahiptir. Ayrıca yeni bir ilişkiye adım atmış iseniz sizi zorlu bir zaman dilimi bekliyor demektir.

Aslan erkekleri ile yeni başlanan bir ilişkiye tam olarak ilişki diyemezsiniz çünkü sizi bir süre deneyecek ve ona uygun olup olmadığınızı irdeleyecektir. Bir ilişkiye başlamak üzereyseniz onun oldukça ılımlı, duyarlı, neşeli ve samimi bir karakterde olduğunu ancak sinirlendiği zamanlarda tamamen deliye dönebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Lider özellikte bir burçtur ve bir ortama girdiği zaman dikkatleri kolaylıkla üzerine çekebilmektedir, bu yüzden sizin de onu fazlasıyla kıskanacak olmanız normaldir ve bu kıskançlık abartılmadığı sürece aslan burcu erkeğinin hoşuna gidecektir.

Eşi tarafından sevilmek, dikkate alınmak, dinlenmek, fikirlerinin önemsendiğini görmekten keyif alacaktır ve kendisini önemli ve özel hissettiren bir eşle sonsuz mutluluğa ulaşacaktır. Onun bir diğer önemli özelliği de sürekli hareketli ve eğlenceli bir yaşam sürmek istemesidir. Eğer bu tarz bir yaşam sizi yormayacak ise onunla rahatlıkla baş edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git