Aslan Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri

Aslan Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 560 kez okundu.

Aslan burcunun zayıf yönleri nelerdir? Öncelikle en nefret ettiği şey kıyas yapılmasıdır. Kendini geri planda hissedeceği için bu durumdan çok rahatsız olur. Konuşma esnasında ondan daha üstün birinden bahsederseniz bunu yediremez ve öfkeden ne yapacağını bilemez. Ve size olan bakışlarından bile size olan öfkesini okuyabilirsiniz. Aslan burcu erkeği bir şeyi anlatırken onu dikkatlice dinlemenizi ister. Onu dinlerken başka bir şeyle uğraşıyorsanız ve onu dinliyormuş gibi yaptığınızda o bunu anlar ve bu durumda sizden nefret eder. Bunu saklamaz sizi ne kadar severse sevsin bunu anladığı anda sizden uzaklaşacaktır. Aslan erkekleri lider olmayı sever gerek özel hayatta gerekse iş hayatında hep en önde olmak ister önüne geçmek isteyen biri olduğunda daha çok hırslanır ve o kişiye karşı içinde kin besler. Kişi önüne geçerse onu alt etmiş olacağı için çılgına döner.

Aslan erkeği ilişki de yönetilmek istemez tam tersine yönetmek ister. Kendi özgürlüğüne dokunulması istemez ama kendisi koyar ve ilişki de istediği gibi gitmesini ister. Sürekli ben demek onların ruhunda var bu yönlerini törpülemek gerçekten zordur başarılarını önlerseniz onun en zayıf düştüğü an olacaktır. Aslan burcu erkeği her şey yolundayken bırakılmayı yediremez. Gururu her şeyden önemlidir. Kendisini toplaması zor olur fakat toplandığında ondan korkun çünkü aslan burcu erkeği intikamını almadan duramaz. Suçu yokken ve size çok değer verirken bunu yaptıysanız bunu kabullenemez ve bunun cezasını size ödetir. Aslan gibi kükreyebilir aman ha dikkatli olun bayanlar. Her erkeğin zayıf yönler, zaafları vardır. Kendisi ile ilgili bazı yönlerini yüzüne vurduğunuzda bu durumdan çok rahatsız olur ve daha fazla konuşmanıza bile izin verdirmez. Aslan burcu erkeği gerçekten zor bir burçtur onu yenmek biraz zor olabilir benden söylemesi 😉

Aslan burcunun zayıf yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git