Aslan Burcu Erkeğinin Takıntıları Nelerdir?

Aslan Burcu Erkeğinin Takıntıları Nelerdir?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 343 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin takıntıları nelerdir ? Birçok takıntısı olmakla birlikte bazı özellikleri kesinlikle kişiliği yansıtmaktadır. Mesela bir aslan burcu erkeği, kendinden başka kimseyi düşünmez. Hep önce kendisi önemlidir. Her şeyden önemlisi görünüşüdür. Bu onun takıntısı haline de gelmiştir. Güzel, şık ya da gösterişli görünmeden yapamazlar, gösteriş onlar için vazgeçilmez bir takıntıdır. Bunlar olmadan dışarıya adım atmaz hatta güzelliğine bir şey olur ise depresyona bile girebilir. Öncelikle bir aslan burcu erkeğinin takıntısı dediğimiz gibi ilk başta kendisidir. Daha sonra ise karşı tarafın ilgisizliğine takıntılıdır. Karşı tarafın ilgisini çekmeden duramaz. Bunu takıntı hale getirir. Çünkü dikkat çekmek, onun en önemli özelliğidir. Dikkat çekmek ve popülerlik onun kanında vardır. Aslan erkekleri tam bir ilgi delisi ve övgü delisidir. Övgü, onun isteklerinin başında gelir. Ona övgü yağdırılması, ona istediğinin yaptırılması anlamına gelir. Övgü yağdırıp ne istiyor iseniz onu yaptırabilirsiniz. Aslan burcu erkeğinin bir diğer takıntısı da marka giymek olabilir. Marka olmadan giymez.

Sonuç olarak bakar isek,  genel olarak dış görünüşüne ve markaya takıntılıdır ve bu takıntısı da onu özellikleri bakımından ünlü yapabilir. Çünkü bir aslan erkeği kesinlikle popüler olmak ister. Bunu da güzel ve şık görünmeden yapamaz. Kendine olan güveni ve egosu ile dikkat çekmek onun neredeyse göbek adıdır. Girdiği ortamda dikkat çekmeden duramaz. Herkesin gözü üstünde olsun ister. Bütün ilgiler onun olsun ister. Bu konuda da bencildir. Popülerlik özelliği de buradan gelir. Her girdiği ortamda dikkatleri üzerine çekecek bir hareketi vardır. Girdiğiniz ortamda eğer ki biri övgü almaktan hoşlanırlar ve başka hiç bir şeyi gözleri görmez. Bencil tavırları ve ben merkezci halleri ile onu anında tanıyabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğinin takıntıları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git