Aslan Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim?

Aslan Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 291 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Bütün bu taşıdığı özellikten yola çıkarak ideal eş olabileceğini biliyoruz. Bütün kızların hayalidir genelde onunla birlikte olabilmek. Peki, sevgisini kazanmak onu etkilemek sanıldığı kadar kolay mı? Aslında evet. Aslan burcu kendisini iyi tanıyan ve kendi özellikleri doğrultusunda ona yaklaşan insanlardan ister istemez etkilenirler, bunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Aslan erkekleri ile alakalı bir genelleme yapacak olursak ilişkilerinde baskın karakter olmayı severler ve kendilerini lider hissettiren kadınlardan etkilenirler bu aşikar. Buna bağlı olarak lider olma isteği doğuştan gelen aslan burcu erkeği de ilişkilerinde baskın olmaya bayılır.

İlişkilerinde söz sahibi olmayı sevmesine rağmen eğer sahip olmak istediği söz hakkını tanırsanız ve ilişki boyunca bu hakkı tanıyacağınızı ona hissettirirseniz sevgisini kazanabilir, hatta ideal çift merdivenlerinin zorlu basamaklarını çıkmış olursunuz. Bir insana sürekli haklı olduğunu söylemek can sıkıcı gözükse de eğer onunla birlikte olmak istiyor iseniz sıkıcı duruma katlanarak gönlünü kazanabilirsiniz. Ayrıca onun düşüncelerine ve sözlerine katıldığınızı belirterek, dikkatli bir şekilde dinlediğinizi hissettirerek de onları etkileyebilirsiniz.

 

Her erkeğin hissetmek istediği güveni onlarda ilişkilerinde görmek isterler ve bu güveni sizden hissedemediklerin de acımasız olabiliyorlar. Yalandan kaçınarak onu etkilemek mümkün ancak bunun her burç için geçerli olduğunu unutmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Samimi davranışlarımız, sevecen tavırlarınız ve güler yüzünüz ile hafızalardan silinmeyecek etkiler bırakabilirsiniz. Her ne kadar daha çok hareket, tavır ve davranış gibi özelliklerinizi dikkate alıyor gibi gözükse de bir aslan erkeği, kendi dış görünüşüne çok önem verdiğinden partnerinden de aynı özeni beklerler.

İlk buluşmanın heyecanına kapıldığınız aslan burcu erkeğini davranışlarınızla etkileyemediyseniz bir esintiyle burnuna ilişen parfüm kokunuzun onda derin bir etki bırakabileceği ihtimalini unutmayın. Kendini sizin yanınızda özel hissedebiliyorsa bir aslanın sizden vazgeçmesi imkansız diyebiliriz. Ama aslında onun yanında kendinizi özel hissedeceğinizi unutmayın, çünkü sahiplenme içgüdüsü yüksek burçlardandır. Hangi tür burçtan partneriniz olmasını istiyorsanız unutmayın ki doğal tavrınız her zaman daha olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır, tıpkı onun içten gelen samimi bir gülümsemenizden etkilenebileceği gibi.

Aslan burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git