Aslan Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker?

Aslan Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Bu burç erkeği lider, gururlu ve cömert bir yapıya sahiptir. Yaptığı her şeyi mükemmel bir şekilde yapmaya özen gösterir.  Kendinden emin olan aslan erkeği bulunduğu her ortamda dikkat çekmeyi başarabilen nadir insanlardan biridir. Onun dikkatini çekmek için övgü dolu sözler ve ona aşık olduğunuzu sevdiğinizi sürekli belli hissettirmenizi ister aksi taktirde ilgisi onu pohpohlayan başka bir partnere gönül verebilir. İşine değer veren, aynı zamanda çalışkan bir yapıdadır, bunun yanında zevke, lükse düşkün oldukları için kazandığı parayı da harcamayı bilirler.

Aslan burcu erkeği güzelliğe, bakıma önem verir ve kendine özen gösteren, bakımlı, gösterişli ve onun isteklerini yapan partner her zaman dikkatini çeker. Dostluğa önem verdikleri içinde dostları tarafından değer görürler. Sosyal bir yapıları olduğu için kendi gibi sosyal olan kadınlar dikkatini çeker. Her koşulda yanında kalacağına inandığı kadınlar dikkatini çeker.

Aslan burcu erkeğini etkilemek ve elde etmek istiyorsanız sürekli ona övgüler yağdırın bu durum hemen ilgisini çeker ve sizi elde etmek için her yolu deneyecektir. Yönetmeyi ve hükmetmeyi sever o yüzden ona isteklerini verir gibi yapmalısınız çünkü bu durum onların çok hoşuna gidecektir.

Aslan erkekleri ateş grubu burçlarından biri olduğu için öfkesi saman alevi gibi gelip geçici olduğundan kin tutmayı beceremezler. Yönetmeyi seven bu burç emir almayı sevmez bütün işleri kendi yönetir. Etrafındaki insanların sorunlarıyla fazlasıyla ilgilenirler bu onun ne kadar duygusal bir burç olduğunu gösterir ve bu özelliğinden ötürü oldukça romantiktirler.

Aslan burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git