Aslan Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak

Aslan Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmak için ne yapmalıyım? Biz kadınların kafa yormadığı konu yoktur. Adeta ulaşmak istediğimiz hedeflere yol yaratıyoruz. Bilmeniz gereken de bu aslında. Özellikle hoşlandığınız erkeği tavlamak istiyorsanız! Eğer hoşlandığınız biri var ve onun size aşık olmasını istiyorsanız, hedefleriniz için yarattığınız yoldan ilerleyin. Erkekler birbirinden farklı fakat ilişkilerinde genel olarak aynı şekilde davranan varlıklardır. Eğer siz karşınızdaki erkeği tanımıyor ve nereden ipuçlarını toplayabilirim diye düşünüyorsanız, burçlardan yardım alabilirsiniz. Sadece burcunu bilmeniz bile ona karsı takınmanız gereken tavrın şeklini belirlemenizde yardımcı olacaktır. Örneğin aslan burcu erkeğinden hoşlanıyor ve onun kalbini kazanmak istiyorsunuz. Ne yapmalısınız?

Bir aslan erkeğinin kalbini kazanmak için öncelikle onu tanımanız gerekir. Çapkınlık ve utangaçlığı bir arada taşıyan tehlikeli bir erkek tipidir. Tehlikeli oluşunun sebebi ise bu iki özelliğin bir arada olmasıdır. Masum ve sempatik tavırlarıyla çok kolay başınızı döndürebilir. Ve çok güzel sevdiğinden dolayı kendisinden çok karşısındaki kızı kendine aşık etmeye bayılırlar. Aslan erkekleri zeki olduklarına inanırlar fakat bir o kadar da saftır. Tüm bu özelliklerine ek olarak, kıskançlık ve aileye bağımlılık vardır.

Bu özellikler sizi korkutmasın hemen. Aslan erkeğinin aşkına sahip olan kadın daima özel hisseder. Sevdi mi tam sever tabiri onlar için söylenmiştir. Bu yapıda bir erkeğin kalbini kazanmak isteyen kadın, hanım hanımcık bir görüntüsü olmalıdır. Çok cümle ile değil bir iki cümlelik net cümleler kullanın. Çünkü aslan burcu erkeği çok konuşan değil zekice cevap veren kadını beğenir. Zekanız dikkat çeker daha sonra dış görüntünüz incelenir, eğer göze de hitap ediyorsanız aslan erkeği peşinize düşmüş demektir. Mantıktan uzak olmayan kaliteli bir ilişki yaşarsınız. Özetlemek gerekirse eğer zekice cevaplar verip gizemli olun daima ve asla bakımınızdan ödün vermeyin.

Aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmak nasıl olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git