Aslan Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer?

Aslan Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 467 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Eğer aşıksanız ve onun kalbine giden yolları keşfetme çabası içerisindeyseniz bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Aslan burcu erkeğine aşıksanız işiniz bir zordur ancak imkansız değildir. Şimdi size kalbine giden yolları, kalbini keşfetmenin yöntemlerini sıralayalım.

Aslan burcu erkeği yaptıklarını anlatmayı, başardıkları ile övünmeyi marifet saydığı için onu her fırsatta övmeye özen gösterin. Sürekli ona ne kadar güçlü olduğunu söyleyin, ona övgüler yağdırmaktan çekinmeyin.

Aslan erkeği övülmeyi, güçlü olduğunu hissetmeyi sevdiği kadar, karşısındaki kadının da güçlü olmasını ister. O açıdan farklılığınızı ortaya koymayı ihmal etmeyin. Ne kadar özel, ne kadar güçlü, ne kadar mükemmel bir kadın olduğunuzu her fırsatta ona mutlaka hissettirin. Onun sizin kadar güçlü bir kadına ne kadar ihtiyacı olduğunu, sizin gibi bir kadına layık olduğunu gösterin. Bu şekilde davrandığınız takdirde hem onu etkilemiş olacak hem de yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilmesine olanak sağlamış olacaksınız.

Onun kalbine giden yollardan en önemlisi kendisine dişi olduğunuzu hissettirmenizdir. Toplumda beğenilen, takdir gören bir kadın olmanız onun gururunu okşayacak ve kalbinde bir yer edinmenize neden olacaktır.

Onu sürekli desteklemeniz onun kalbine girmenize olanak sağlayacaktır. Aslan erkekleri ile bir sıkıntı yaşadığınızda ya da size uymayan tavırları olduğunu sezdiğiniz de sakin bir tavırla konuşmanız onun sizden uzaklaşmasını engelleyecektir.

Sizin için yapmış olduklarını herkesin içinde övüne övüne anlatın. Onun ne kadar güçlü, ne kadar düşünceli bir adam olduğunu ballandıra ballandıra anlatmanız onu gözünde sizi mükemmel kılacaktır ve bu durum onun kalbinde güzel bir yer edinmenize olanak sağlayacaktır.

Aslan burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git