Aslan Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır?

Aslan Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 357 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Onun kalbini kazanmak istiyorsanız öncelikle onların dikkatini çekmelisiniz. Aslan burcu erkeği bir kadında ilk olarak dış görünüşe bakar. Bu yüzden bakımlı, çekici ve güzelliğinize mümkün olduğunca özen göstermelisiniz. Böylelikle onu kendinize hayran bırakabilir ve kalbini kazanma yolunda ilk adımları atabilirsiniz. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çektikten sonra ikinci adım olarak onları zekanızla etkileyebilirsiniz. Çünkü zeki kadınlardan çok hoşlanır ve onlara büyük ilgi duyarlar. Onların yanındayken mümkün olduğunca bilgili kültürlü davranın. Bulunduğunuz ortamda ciddi konular hakkında düşüncelerinizi belli etmekten çekinmemeli, hatta herkesin saygı duyacağı kadar kendinizi ön plana çıkarmalısınız. Fakat bu nokta da fikirlerinizin çatışmamasına dikkat etmeli iş tartışmaya dönüşecek gibi olursa kendinizi geri çekmelisiniz. Çünkü aslan erkeği fikirlerinin ve kafa yapısının uyuşmadığı insanlarla aynı ortamda bulunmaktan çok hoşnut olmadıkları gibi öyle insanlarla yakın ilişkiler yaşamaktan da kaçınırlar.

Eğer düşünceleriniz de birbirine uyumluysa onun kalbine giden yolun anahtarını elinize aldınız demektir. Bundan sonrasında ona olan ilginizi belli etmemeli köşenize çekilip ondan gelecek adımı beklemelisiniz. Zaten bahsettiğimiz şeyleri uyguladıysanız onun ilgi alanı içerisine girmişsiniz demektir. Sizden hoşlandığı durumda sizi tanıma yolunda adımlar atacaktır. Tanıma döneminde aslan erkekleri ile ilişkinizde dikkatli davranmalı onu sıkacak, bunaltacak hareketlerden kaçınmalısınız. Çünkü yapısal olarak sıkılgandır ve böyle olduğu zaman bu durumdan uzaklaşmak onlar ilk seçenekleridir. Onu elinizde tutmak istiyorsanız onun kalbini kazanmak için verdiğiniz uğraşlarla yetinmemeli ilişki sonrasında da bu konuda çaba sarf etmeli, yukarı da belirtilen önemli püf noktalara dikkat etmeli, hal ve hareketlerinizi ona göre ayarlamalısınız. Zaten daha sonrasında onunla birlikte gayet sağlıklı ve son derece güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git