Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?

Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Aslan burcu erkeği mükemmelliğe aşırı derecede düşkündür. Bu nedenle onlar her şeyin en iyisi en güzeli en çekicisi kendilerinin olsun isterler. Bir ortamda en dikkat çekici onlar olmalıdır. Bunun için gerek konuşmaları gerek tarzları gerek bakışları ile amaçlarına ulaşırlar. Ortamların gözdesi olan aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için siz de ortamların gözdesi olmalısınız. Bu burç kendisini belli eden ön plana çıkan kadınlara asla karşı koyamaz.

Bu nedenle eğer gözünüze bir aslan kestirdiyseniz onun ilgisini çekmek için bir hayli uğraşmanız gerekir. İlk olarak yapmanız gereken şey elbette kişisel bakımınız ve dış görünümünüze dikkat etmenizdir. Marka kıyafetler, baştan çıkarıcı parfümler ve yerinde yapılan bir makyajla onun karşısına çıkarsanız size asla hayır diyemez.

Çünkü başta da dediğimiz gibi aslan burcu erkeği en güzeli kendisinin olsun ister. Bu yüzden güzel ve bakımlı bir kadın da onun ilgisini rahatça çekmeyi başarır. İkinci olarak güzelliğiniz ile aslanın dikkatini çektikten sonra sıra hal ve hareketlerinize gelecek. Çocuksu kadınlardan asla hoşlanmayan aslanın yanında böyle tavırlar sergilememeye dikkat edin.

Ayrıca bir kadının nerede nasıl konuşacağını bilmesi nerede nasıl davranacağını bilmesi size artı puan sağlayacaktır. Kültürlü ve sosyal kadınlara dayanamayan aslan burcu erkeklerinin dikkatini konuşmalarınızla çekebilirsiniz. Son olarak da aslanın size karşı ilgi duyması için onun en can alıcı noktasını bilmeniz gerekir. Bu nokta elbette aslanın çabuk sıkılan yapısıdır. Onun ilgisini çekmek için ona bütün eğlenceli yönlerinizi göstermeli güzel sohbetler etmelisiniz. Eğer sizinle sıradan bir ilişki sürdüreceğini sezerse her ne kadar güzelliğiniz onun dikkatini çekmiş olsa da sizden uzak duracak.

Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için bu burç erkeğinin bazı özelliklerini bilmeniz ve bu özelliklerine dikkat çekmeniz gerekmektedir. Bu özelliklerin en başında ise popülerlik özelliği vardır. Bunun yanı sıra ise aslan burcu dikkat çekmeye bayılır. Onun ilgisini çekmek öyle kolay bir şey de değildir, dikkatini ya da ilgisini çekmek için sizin de dikkat çekici yapınız olmalıdır. Çünkü bir aslan burcu erkeği, dikkat çekmeyen birine bakmaz. Girdiği ortamda popüler olmaya çok önem verir. Aynı zamanda lider vasıflıdır. Lider vasıflı olmak onu daha dikkat çeker hale getirir. Aslan erkeği en fazla da övgü almaya bayılır. Onu her fırsatta övmeniz ve met etmeniz, onun size olan ilgisini de artıracaktır, çünkü övgüye zaaf duyar. Onu en mutlu edecek şey ise otoriter olduğunu hissettirmeniz olacaktır, tam bir aslan gibidir ve hükmetmek, onun için neredeyse her şeydir.

Onun ilgisini çekmek için en çok da hareketli ve enerji dolu olması ile bilinir. Dikkatini çekmek için sizin de hareketli olmanız gerekir. Çünkü bir aslan erkekleri kesinlikle hayata karşı küskün olmayı kabul edemez. Anı yaşamak, onun felsefesi haline gelmiştir. İlgisini çekmek için öncelikle dikkat çekici olmalı, daha sonra ise enerji dolu olmalıdır. Bunların yanı sıra  övgü dolu sözler söylemeniz de sizin avantajınız olacaktır. Övgü onun için her şeyden önce gelir. Övgü dolu sözler ister ve kendisine kral gibi davranılmasını da ister. Bu durum egosu ve kendini aşırı derecede beğenmesi ile ilgilidir.

Aslan Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

Sert bir yapıya sahip olduklarını her ne kadar belli etmeseler de ilgiye ihtiyaç duyarlar.  Sadece kız arkadaşlarının değil aynı zamanda etraflarında ki bütün insanların onlarla ilgilenmesini severler. Çünkü benmerkezci bir yapıya sahiptirler ve ilgi odağı olmaktan hoşlanırlar. Eğer bir aslan burcu erkeği ile ilişkiniz varsa onu ihmal etmemeye özen gösterin. Hayatınızın merkezine onu koyun, onu övün, onunla ilgilenin ki sizin ilgi alakanıza alışıp bir zaman sonra sizsiz yapamaz hale bile gelebilir. İlişkinizin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini ve devamlılık arz etmesini istiyorsanız bu konuya dikkat etmelisiniz. Eğer aslan burcu erkeğini hayatınızın ikinci planına attıysanız, onunla ilgilenmek yerine umursamaz tavırlar içerisine girdiyseniz onunla olan ilişkinizde sarsıntılar yaşayabilirsiniz. Çünkü böyle bir  durumda kendisiyle ilgilenen bir kadını tercih edebilir. Ayrıca kocaman bir egosu vardır.

Aslan erkekleri egosunu tatmin edeceği bir kadınla ilişki yaşamak öncelikli tercihi olacaktır. Örneğin ilişki yaşarken ona onun mükemmel olduğunu sürekli dile getirin veya ne yapacağını nereye gideceğini sorarak ona olan ilginizi belli edin. Ancak bunu yaparken de dikkatli olmanız gerekmektedir her ne kadar aslan erkeği ilgiden hoşlansa da çok fazla sıkboğaz edilmekten hoşlanmazlar bu durumdan sıkılabilirler. Çünkü çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler. Böyle bir durumda ona olan ilginizi fazla abartmamaya çalışın. Mümkün olduğunca o ilgilenmekle fazla sıkmak arasında ki çizgi de kalmaya çalışın. Böylelikle hem ihtiyacı olan ilgiyi göstererek elde tutmayı başarırsınız hem de fazla sıkmadan size bağımlı kalmasını ve sizden vazgeçemez hale gelmesini sağlarsınız.

Aslan Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Kolay kolay bir kadına bağlanamayan, kolay kolay birine aşık olamayan aslan burcu erkeği aslına bakarsanız eğer bir kadını gerçekten seviyorsa, bir şeyler hissediyorsa ona çok ilgili davranır. Ona olan ilgisini, sevgisini her daim belli etmekten hiç çekinmez. Onu merak eder, onun için endişelenir, nerede ne yapacağını sorar, yeri gelir uygun olmayan bir durumda partnerini kısıtlar yeri gelir en güzel sözlerle bütün sevgisini net bir şekilde bütün içtenliği ile sevdiği kadına belli eder. Tabi bu durumda aslan erkeği gösterdiği ilginin karşılığını partnerinden de bekler. Sevdiği kadının onunla ilgilenmesi, ona duygularını belli etmesi, onu merak etmesi hatta bazen de abartmamak kaydıyla kıskançlıklar yapması ve kısıtlaması aslan burcu erkeğinin hoşuna giden hareketlerdir.

Ancak üzülerek söylemeliyim ki eğer aslan burcu erkeği size karşı ilgisiz bir tutum içerisinde ise bu durum size karşı bir şeyler hissetmediğini, hayatında çok da önemli bir yere sahip olmadığınızı gösterir. Çünkü aslan erkekleri sevdiği insanlara fazlasıyla değer verir, onları önemser ve onlara ilgi gösterir. Size karşı böyle bir ilgi, merak, sevgi söz konusu değilse ya aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmalı onun hayatında önemli bir yere sahip olmak için çaba sarf etmeli ya da bu durumu kabul etmeli onun hayatında hiç bir değerinizin olmadığını bilerek hayatınıza devam etmeli veya aslan burcu erkeği ile olan ilişkinizi bitirerek ondan uzak kalmalısınız. Onun hayatındaki önem verdiği insanlardan biri olmak istiyorsanız onun güvenini kazanmaya çalışmalısınız. Çünkü onun için bir ilişkide arkadaşlık ve ya başka türlü hiç fark etmez en önemli unsur karşılıklı güvendir.

Aslan burcu erkeğinin neden bu kadar ilgisiz olduğunu merak ediyorsanız cevabını bu yazımda bulabilirsiniz. İlk olarak size bu burcun özelliklerinden bahsedecek olursam aslan erkeği egoisttir. Fazlasıyla şımartılmış olan bu erkek etrafındaki kadınların ilgisini çekmeyi her zaman başarır bu huyu yüzünden de sıkılgan bir yapıya sahiptir. Monotonluktan veya başka sebeplerden dolayı çabucak partnerinden hatta sadece partnerini elde etmesi bile onun hevesini almasına yeni şeyler aramasına sıkılmasına neden olabilir.

İşte bu yüzden aslan erkeği ilişkilerinde ilgisiz davranır. Başta güzelliğiyle bakımlılığı ile onun ilgisini çeken bir kadını elde etmek için elinden geleni yapar. Onu elde ettikten sonra da ilişkiden sıkılır ve eskisi gibi hareketli ilgili davranmaz. Aslına bakarsanız bu durum onun birazcık da maymun iştahlı olmasından kaynaklanır. En güzeli en iyisi benim olsun diyen aslan eriştiği şeylerin kıymetini bilmemeye daha iyisini daha güzelini aramaya başlar.

Bu nedenle aslanın ilgisini canlı tutmanız gerekmektedir. Yoksa onun size karşı ilgisizliği ile başlayan problemler zamanla ilişkinizi felakete bile sürükleyebilir. Eğer ki aslanın yanınızda kalmasını istiyorsanız ilişkinize eski heyecanı getirmeniz gerekir. Örneğin onun sizden vazgeçmemesi için kişisel bakımınıza fazlasıyla özen gösterin. Çekici bir parfüm kaliteli kıyafetler güzel bir makyajla aslanın aklını başından alabilirsiniz.

Daha sonra ilişkinizde onunla yapmadığınız şeyleri yapın gitmediğiniz yerlere gidin, farklı aktiviteler deneyin. Böylece onun ilgisini her zaman canlı tutabilirsiniz. İlişkinizde bunları uyguladıkça onun ilgisinin arttığını hatta belki size her gün yeniden aşık olduğunu görebilirsiniz. Sonuç olarak çabuk sıkılan bir aslan erkeğinin ilişkide ilgisini devam ettirmek ve onu kaybetmemek için onu sıkmadan ilişkinizi renklendirmeniz gerekir. Böylece hem daha uzun hem daha sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git