Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?

Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılır ? Aslan burcu erkeği mükemmelliğe aşırı derecede düşkündür. Bu nedenle onlar her şeyin en iyisi en güzeli en çekicisi kendilerinin olsun isterler. Bir ortamda en dikkat çekici onlar olmalıdır. Bunun için gerek konuşmaları gerek tarzları gerek bakışları ile amaçlarına ulaşırlar. Ortamların gözdesi olan aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için siz de ortamların gözdesi olmalısınız. Bu burç kendisini belli eden ön plana çıkan kadınlara asla karşı koyamaz.

Bu nedenle eğer gözünüze bir aslan kestirdiyseniz onun ilgisini çekmek için bir hayli uğraşmanız gerekir. İlk olarak yapmanız gereken şey elbette kişisel bakımınız ve dış görünümünüze dikkat etmenizdir. Marka kıyafetler, baştan çıkarıcı parfümler ve yerinde yapılan bir makyajla onun karşısına çıkarsanız size asla hayır diyemez.

Çünkü başta da dediğimiz gibi aslan burcu erkeği en güzeli kendisinin olsun ister. Bu yüzden güzel ve bakımlı bir kadın da onun ilgisini rahatça çekmeyi başarır. İkinci olarak güzelliğiniz ile aslanın dikkatini çektikten sonra sıra hal ve hareketlerinize gelecek. Çocuksu kadınlardan asla hoşlanmayan aslanın yanında böyle tavırlar sergilememeye dikkat edin.

Ayrıca bir kadının nerede nasıl konuşacağını bilmesi nerede nasıl davranacağını bilmesi size artı puan sağlayacaktır. Kültürlü ve sosyal kadınlara dayanamayan aslan burcu erkeklerinin dikkatini konuşmalarınızla çekebilirsiniz. Son olarak da aslanın size karşı ilgi duyması için onun en can alıcı noktasını bilmeniz gerekir. Bu nokta elbette aslanın çabuk sıkılan yapısıdır. Onun ilgisini çekmek için ona bütün eğlenceli yönlerinizi göstermeli güzel sohbetler etmelisiniz. Eğer sizinle sıradan bir ilişki sürdüreceğini sezerse her ne kadar güzelliğiniz onun dikkatini çekmiş olsa da sizden uzak duracak.

Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git