Aslan Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri

Aslan Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 358 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri nelerdir? Bu burç erkeğini hepimiz kendini beğenmiş, egoist ben merkezci , mükemmeliyetçi belki biraz da şımarık insanlar olarak biliriz. Bu şekilde tanıdığımız aslan burcu erkeği sizce gerçekten böyle bir yapıya mı sahip yoksa sizin böyle düşünmeniz için  bu maskenin arkasına saklanıyor? Aslında sert aslan burcu erkeğinin içinde çok farklı bir karakterin yattığını söyleyebiliriz. Bunu iki yüzlülük veya çift karakter olarak kesinlikle algılamayın bu sadece aslan burcu erkeğinin kendisini gizleme şeklidir. Derler ya aslanın içinde kedi yatıyormuş diye aslan erkeği işte tam olarak bu şekilde anlatılabilir. Evet sert bir yapıya sahiptirler, çabuk sinirlenir ama  hemen de öfkeleri sönüverir. Gece tek başına kaldıklarında  hatalı olduklarını fark ettikleri an başlar pişmanlıkları ve kendi  başının etini yer dururlar.

Diğer konuya gelecek olursak aslan burcu erkeğinin egoist tavırlarının arkasında  aslında o kadar da öz güveni yüksek bir insan yoktur. Kendilerini severler iyi olduklarını  düşünürler ancak dışarıya yansıttıkları kadar da kendilerine düşkün değillerdir. Başkalarının düşüncelerine önem verdikleri için böyle bir tavır sergileme eğilimine girerler. Aslan burcu erkeğinin bir diğer bilmediğimiz özelliği ise yumuşak yürekli olmalarıdır. Her ne kadar ciddi ve sert dursalar da  aslında çok şefkatli bir yürekleri vardır. Bir kadının göz yaşına asla dayanamazlar. Aslan erkekleri karşılarında ağlayan bir kadın gördüklerinde onun moralini düzeltmek için ellerinden geleni yaparlar. Hatta sırf onu üzmemek için istemedikleri bir şeyi zorla yaptıkları da sık sık görülür. Ama sevdikleri kadının yeri çok ayrıdır. Ona hiç kıyamazlar onu üzecek onu kıracak onu küçük düşürecek hareketleri asla yapmazlar. Hatta bırakın böyle hareketler yapmayı onların canı yansa kendi canları yanacak kadar severler. Bu yüzdendir ki her ne kadar belli etmeseler de aslan burcu erkekleri duygusal bir yapıya sahiptirler.

Aslan burcu erkeğinin bilinmeyen yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git