Aslan Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri

Aslan Burcu Erkeğinin Belirgin Özellikleri
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 247 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir ? Bazen bir kişinin özelliklerini anlamak için birçok yerlerden yardım alırız. Bu yardım kaynaklarımızdan biri de burçlardır. Bazı belirgin özellikleri bize o kişi hakkında doğru yolu izlememizi sağlar. Eğer bu burcun özelliklerini merak ediyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Aslan burcu erkeğinin en belirgin özelliği lider bir yapıya sahip olmasıdır. Her zaman ve her ortamda kendini bir kral gibi hisseder. Eğer bir erkek arkadaşınız varsa bu duruma alışmalısınız. Başka bir özelliği ise sorumluluk sahibi bir erkektir. Kadınlar çoğu zaman erkeklerin sorumluluk sahibi olmadıklarından şikayet ederler. Ama onun için asla böyle bir şikayette bulunamazlar.

Aslan erkekleri işlerinde çok başarılıdırlar. Ancak başkalarından emir almayı hiç sevmezler. Bu onlar için çok zor bir durumdur. Anlayışlı bir erkek denildiğinde akla ilk gelen burçlardan biri mutlaka aslan burcu erkeği olmalıdır. Anlayış onların genlerinde vardır diyebiliriz.

Bir konuda tartıştığınız ya da anlaşmazlığa düştüğünüz zaman kendi düşüncesini kabul ettirmek için elinden geleni yapar. Burada anlayışlı olma özelliğini bir kaç dakikalığına unutabilir. Ama demiştik ya anlayış onu geninde var ne yapıp eder sizi kırmadan istediği olmazsa ortak bir noktada buluşursunuz. Onlarla anlaşmazlık diye bir şey söz konusu olamaz.

Aslan erkeği zeki ve pratik bir zekaya sahiplerdir. Bu durum onların her ortamda dikkat çekmesini sağlar. Hareketli bir yaşam istiyorsanız, mutlaka hayatınızda olması gerekir. Onlar hareketli ve enerji dolu bir yapıya sahiplerdir. Onun yanında sıkılmanız imkansızdır. Çok iyi bir dosttur. Sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz. Her ne olursa olsun her zaman sizin yanınızdadır. Son olarak diyebiliriz ki aşk hayatında muhteşem bir partnerdir. Sevgilisine dünyadaki cenneti yaşatır.

Aslan burcu erkeğinin belirgin özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git