Aslan Burcu Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Aslan Burcu Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 813 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır ? Otoriter yapıları ve lider vasıfları en bilindik özellikleri arasında yer alır. Diğer özellikleri arasında ise dikkat çekmesi, arkadaş ortamlarının da hepsinde popüler olma isteği vardır. Bu özellikleri ile bir aslan burcu erkeği eğer ki aşık olur ise çok çabuk anlaşılabilir. Bu anlaşılabilme, en önce dikkat çekebilmesi ile başlar. Dikkatini tek bir yöne yöneltir ve aşık olduğu kişinin dikkatini çekmeye çalışır ve bunu anlamak çok zor değildir. Çünkü aslan erkekleri dikkat çekme konusunda neredeyse uzmandır. Bunun yanı sıra plan kurma kişiliği sayesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Aşık olduğu zaman onu çok fazla gece hayatı içerisinde görmeniz mümkün değildir. Bunun yanında daha çok sevdiği kız ile ilgilenir.

Peşinden koşma deyiminin tam olarak hayat bulmuş hali, burada ortaya çıkar. Çünkü bir aslan burcu erkeği çok zor aşık olacağı gibi, aşık olduğu zaman ise elinden kaçırmamak için her şeyi yapar. Bunun için sizden küçük bir ışık alması yeterlidir. Bu ışığın tabii ki şüpheye çevrilmesi de sizin elinizdedir. Eğer ki aslan erkeği size aşık ise ve peşinizden koşuyor ise bu durumu en fazla ne kadar sürdürebilir iseniz o kadar sürdürün. Çünkü ilişki başladıktan sonra başka birine dönüşmesi an meselesi olabilir. Bu burç erkeği öncelikle yani ilişki başların da her şeyin en iyisi için çabalar. Fakat çok çabuk sıkılan özelliği devreye girdiği zaman ise her şeye kendisi hükmetmek ister. Bu durum da fazla uzun sürmeyecektir. İlişkinin ortasında bu durum ile karşılaşabilirsiniz. Bu duruma şaşırmamalısınız. Aşık olduğu zaman değişir, büyük bir değişim yaşar, evet ama otoritesini de asla kaybetmek istemez.

Aslan burcu erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git