Aslan Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

Aslan Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 262 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir ? Özellikle dikkat çekme ya da popüler olma özelliği ile bilinen bir burçtur. Bunun yanı sıra lider vasıflı olması ya da otoriter kurma özelliği de vardır. Onu tavlamanın yolları aslında oldukça basittir. Aslan burcu erkeği kolay tavlanabilir özelliğe de sahiptir. Öncelikle dikkat çekmeyi çok sevdiği için dikkat çekici kadınlardan hoşlanır. Bunun yanında popülerlik de önemlidir. Popüler ve dikkat çeken kadınlar onun için ayrı bir yerdedir. Bunların yanı sıra ise anı yaşamayı ve hayatı seven insanlar da oldukça dikkatini çekebilir. Çünkü bir aslan erkeği kesinlikle karşı konulamaz vasıflarla donatılmıştır. Bu burcun en belirgin özelliği olan hayata pozitif bakma ve çevresinde ki insanları yaşama adapte etmesi ile de ünlüdür. O yüzden bir aslan burcu erkeği yaşama pozitif bakan ve anın tadını çıkaran kadınlardan hoşlanacağı için öyle kadınlar daha çok tavlayabilir. Bunun yanı sıra eğer ki çok dikkat çeker bir özelliğiniz var ise kesinlikle onları tavlayabilirsiniz.

Dikkat çekmesi ile ünlü olduğu için tıpkı kendisi gibi dikkat çeken kadınlardan hoşlanır.  Dikkat çeker bir özelliğiniz var ise ve otorite kısmını erkek tarafına bırakıyor iseniz kesinlikle aslan erkekleri de sizinle ilgilenecektir. Öncelikle ona övgüler yağdırmanız tavlayabilmenin birinci kuralı olmalıdır ki övgüye dayanamaz. Öven ve metheden kadınlara zaafı olduğu için onu tavlayabilirsiniz. Ona özellikle de plan kurma görevini verdiğiniz anda dikkat çekici bir hal alabilirsiniz. Fakat dikkat etmelisiniz ki o aşık olmadığı sürece tek gecelik aşklara da oldukça düşkün haldedir. Aşık olduğu zaman ancak değişebilir.

Aslan burcu erkeğini tavlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git