Aslan Burcu Erkeğini Ne Mutlu Eder ?

Aslan Burcu Erkeğini Ne Mutlu Eder ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini ne mutlu eder ? Onu mutlu etmeden önce ilk olarak aslan burcu erkeğinin kişisel özelliklerini tanımamız gerekir.  Aslan burcu erkeği son derece sevecen bir yapıya sahiptir. Sevecen olmasından dolayı etrafına neşe saçar. Bu yapısından dolayı insanlar onun yanından ayrılmak istemezler ve onunla vakit geçirmekten zevk alırlar.

Aslan erkeği oldukça zekidir. Zeki yapısından dolayı etrafındaki sorunlara pratik çözümler üretirler. Bununla beraber liderlik özelliği taşır. Ben merkezci tavrıyla öne çıkarlar. Genel olarak bütün ilişkilerinde ben merkezci tavır sergilerler. Dikkat çekmeyi severler. Bunu anlamak kolaydır çünkü giyimleriyle hareketleriyle davranışlarıyla belli ederler. Popüler olmayı severler. İlgi gördükçe şımarabilirler. Onlar için rahat olmak ve lüks hayat çok kıymetlidir.

aslan erkeğini mutlu etmenin yolları


Aslan burcu erkeği partner konusunda da kendisi gibi yanında ki partnerinde dikkat çekmesini isterler. Kendisi gibi bakımlı dikkat çeken bayanları tercih ederler. Seçimlerini ona göre yaparlar. Aşk hayatında da söz sahibi olmayı ister. Sevdiklerini kimseyle paylaşmak istemezler.

Aslan erkekleri ailesine pek düşkün olduğu söylenemez. Çünkü onlar sosyal insan oldukları için öncelikleri sosyal hayatlarıdır. Aileleri her zaman ikinci plandadır. Tabi bu ailesine karşı sorumsuz ihmal olduğunu göstermez.

Aslan burcu erkeğinin özet olarak özelliklerinden bahsettik. Şimdi de onları nasıl mutlu edeceğimize bakalım.

Aslan burcu erkeklerini mutlu etmek için onlara övgü dolu sözcükler söyleyebilirsiniz. Şımarmayı sevdikleri için övgü dolu sözler onları oldukça mutlu edecektir. Yönetmeyi sevdiği için ilişkilerde bunu ona hissettirmek ona mutluluk verecektir. Kendine saygı duyulmasını ister. Aslan burcu erkekleri pozitif yapıdadırlar ve karşılarında ki kişilerden de pozitif enerji aldıkça mutlu olacaklardır. Mutlu etmeyi çok iyi bilirler. Rahatlarına oldukça düşkündürler. Sporla ilgilenmeyi severler. Kişisel özelliklerinde de bahsettiğimiz gibi el üstünde tutulmayı severler.

Aslan burcu erkeğini ne mutlu eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git