Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım ?

Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 258 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini nasıl elimde tutarım ? Eğer burç erkeği ile birlikte iseniz, bu ilişkiyi uzun ömürlü kılmak için öncelikle onu iyi tanımalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Aslan burcu erkeği genel anlamda anlayışlı ve son derece ılımlı bir yapıya sahipti. Fakat ne var ki sinirlendiklerinde bir fırtına gibi önlerine çıkan her şeyi yıkıp geçebilirler, ta ki sakinleşinceye kadar. Bu nedenle eğer sevgiliniz bir aslan erkeği ise sinirlendiğin de üzerine asla gitmeyin.

Aslan burcu erkekleri aynı zamanda aşırı gururlu oluşları ile bilinirler. Bu nedenle de çok çabuk incinip kırılabilirler. Ağzınızdan çıkan sözlere daima dikkat etmenizde fayda var. Sizin şaka olarak söylediğiniz bir şeyi bile ciddiye alıp gurur meselesi yapabilirler. Hareketli yorulmak nedir bilmeyen bir özelliğe sahiptir. Ama asla aynı şey üzerinde uzun süre konsantre olamazlar. Bu nedenle onunla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız birlikte geçirdiğiniz zamanı olabildiğince çeşitlendirmeli ve hareketlendirmelisiniz. Aksi taktirde sıkılacak uzaklaşmak isteyecektir.


Aslan burcu erkeğinin genel olarak hoşlandığı kadın tipini kısaca bahsedecek olursak, öncelikle sorumluluklarının bilincinde bir kadın tercih eder. İlgili, fedakar ve kendisini özel hissetmesini sağlayan kadınlar Aslan burcunun favorileri arasındadır. Birlikte olacağı kadında aradığı en temel özelliklerden bir tanesi ise iyi günde kötü günde yanına olacağına inanmasıdır.

Onu etkilemek kendinize bağlamak çıkın sık sık ona övgüler yağdırabilirsiniz, bu onu mutlu edecektir. Herkes gibi aslan burcu erkeği de hediyelerden çok hoşlanır. Aslında ona vereceğin her hediye manevi olarak onda önemli bir yere sahip olacak olsa da pahalı hediyeler daha çok hoşuna gider. Konsol ve bilgisayar oyunlarından çok hoşlanır bu nedenle bu tür oyunlarda ona eşlik edecek olursanız sizi yanından hiç ayırmayacağından emin olabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğini nasıl elimde tutarım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git