Aslan Burcu Erkeğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Aslan Burcu Erkeğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini kendine nasıl aşık edersin ? İlk önce şunu söylemek gerekirse aslan çok ego sahibidirler. Evet! Korkmayın ama maalesef öyle. Bazen insanı bezdirecek kadar yoğundur aslan burcu erkeğinin bu egosu. Çoğu zaman partnerlerinde alttan almayı bilen kişileri isterler. Yani siz onu kendinize aşık etmek istiyorsanız mutlaka onu alttan almaya çalışın. Kavga ettiğiniz zaman ya da bir şeyleri savunduğu zaman ona tastik edin. Emin olun o zaman sizden etkilenecektir. Bu demek değil ki siz haksızsınız. Siz sakin olup onu onayladığınız zaman bu hem onu sakinleştirecek hem de size hayran kalacaktır. Bu yüzden böyle olmaya çalışın. Duygulu olun. Yani duygularınızı belli edin. Bu demek değil ki sadece onu sevdiğinizi belli edin. Herhangi bir derdiniz varsa paylaşın.

Sevgi dolu ve duygulu olduğunuzu aynı zamanda onu hissettiğinizi belli edin. Bu onu etkileyecektir. Aslan burcu erkeği, kendine öz güveni olan kadınlardan hoşlanır. Burada yapacağınız şey onun peşinden koşmak olmamalıdır. Hep gülün ve kahkaha atın. Güzel giyinin ve güzel görünün. Bu sizin ayakları üzerinde duran aynı zamanda kendine öz güveni olan biri olarak görünmenizi sağlayacaktır. Bunu yapın ve dikkatini çekin. Aslan erkeği, ne kadar göstermeye çalışmasa da aslında çok kıskançtır. Ama pek belli etmeyi sevmez ve saklar. Eğer sizde çok kıskanç olursanız olmaz. Onu kıskandırmaya da çalışmayın. Çünkü; aynı şekilde o da sizi kıskandıracaktır. Daha olumlu davranmaya özen gösterin. Ona iltifatlar edin. Ama abartılacak kadar değil. Onu beğendiğinizi ya da onunla birlikte olmayı istediğinizi belli edin. Sıcakkanlı ve yardımsever görünün. Renkli olun. Espriler yapın. Değişik karakterdeki kişiler onları kolay etkileyecektir. Onları motive etmeye çalışın ve onların enerjisini arttırın. Her zaman gülümsemeyi unutmayın.

Aslan burcu erkeğini kendine nasıl aşık edersin ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git