Aslan Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları

Aslan Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 451 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Bu burcun yıldızı güneştir. En belirgin özellikleri sıcak ve samimi olmalarıdır. Bu kadar sıcak ve samimi oldukları için etrafındaki herkesle iyi bir iletişim kurma yeteneğine sahiptirler. İnsanlarla tartışmak, incitici ve kırıcı söz söylemek ona göre değildir. Halk arasındaki bir deyimle damarına basıldığında durum tersine dönebilir. Her durumda her koşulda her seviyede insanlarla sıcak, samimi ve içten davranışlar sergiler. Aslan burcu erkeği ilişkilerinde son derece babacandır. Karşısındaki eşini sahiplenmeyi sever.

Eğer bu burcu kendinize bağlamak istiyorsanız. Bu durumu lehinize kullanabilirsiniz. Genelde olgun, kendinden emin sorumluluklarının farkında olan umursamazca davranmayan bayanlardan hoşlanır. İki ilişkilerde erkekler genelde karşılarındaki partnerlerine sürprizler yaparlar ve irili ufaklı hediyeler alırlar. O ise yaptıklarının karşılığını görmek ister. Bu yüzden size bir jest yaptığı durumlarda onu hoş bir şekilde karşılamanız onu bağlamanız için yeterli olacaktır.

Bayanlarda fedakarlık ararlar. Eğer onlar üzerinden ilginizi esirgemez iseniz. Aynı zamanda değerli olduklarını hissettirirseniz. Sizin her durum da yanında kalıp ona destek olacağınıza inanacaktır. Kendisini size ne kadar yakın hissederse o kadar bağlanacaktır. Unutulmaması gereken bir nokta ki onu kendinize bağlarken rol yapmayın, samimi olun. Çünkü aslan erkeği çok zeki olduğundan her şeyin farkına varacaktır. Aslan erkekleri kesinlikle hükmetmekten hoşlanırlar. Onları çeşitli sevgi gösterilerinde bulunun. Aşıkmış gibi yapın ama aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Bu erkeklerin olumsuz özellikleri ise ben merkezci olmalarıdır. Bu yüzden ipler onların elindeymiş gibi davranmanız onları etkileyecektir. Son derce popüler bir kişiliğe sahip olduklarından, lükse ve eğlenceye düşkünlerdir. Onu kendinize bağlamak istiyorsanız  gezmeyi ve eğlenmeyi sevmelisiniz. Tüm bunlara karşın aslında aslan burcu erkeği ailesine ve arkadaşlarına düşkündür. Her zaman onlarla vakit geçirmese de vaktinin bir kısmında onlarla geçirmek ister. Zaten etrafında genelde yabancı kişiler göremezsiniz o kadar popülerliğin arasında yıllardır samimim olduğu arkadaşlarını çevresinde tutmaya çalışır.

Aslan burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git