Aslan Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim ?

Aslan Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 605 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? Bu burcun erkeklerinin aşık olması oldukça zordur. Onun için aşktan önce başka konular vardır çünkü. Öncelikle karşısında ki insana güvenmelidir. Güvenmediği insan ile bırakın aşk yaşamayı dostluk ve arkadaşlık bile kurmaz. Bu sebeple öncelikle güvenini kazanmayı denemelisiniz. Bunun içinde aslan burcu erkeğinin sürekli çevresinde olmalı, ona zor zamanında destek olmalı ve güvenini kazanmaya çalışmalısınız. Zaman içinde istediği güveni sizde gördüğü vakit onun ilgi alanına girebilirsiniz. Önceden silik olan görüntünüz zaman içinde netleşmeye başlar ve her hareketinizi gözlemeye başlar. Tam olarak bu nokta da onu kendinize aşık edebilirsiniz. Davranışlarınız da ve hareketleriniz de fevri hareketlerden uzak durmalısınız. Ayrıca duruşunuz ona güven vermeli. Eğer ki bu aşama da güveni kırılır ise bir daha aslan burcu erkeği ile aşk yaşamak bir yana sizin yüzünüze bile bakmayabilir. Bu aşamada dikkatini çekmeyi başardıktan sonra sizi takdir edecektir. Bu nokta da size daha yakın ve ilgili davranmaya başlar.

Eğer ki yelkenleri suya indirirseniz aslan burcunu kaybedersiniz. Tüm hislerinizi açıklamak yerine zaman dilimine yaymalısınız. Bu zaman diliminde hislerinizi belli etmeyi deneyebilirsiniz. Bu aşama da ilginizi belli etmek adına kıskandırmak adımına geçerseniz her şeyi berbat edebilirsiniz. Aslan burcu erkeğini kıskandırmaya çalışmanın sonucu felaket ile sonuçlanabilir. Aslan burcu erkekleri, kıskandığı aşama da sizi sahiplenmek ve korumak yerine sizden uzaklaşır. Bu durum da son derece ani bir şekilde gerçekleşir. Bir anda bir buz dağına dönüşen aslan burcunu kendinize ısıtmanın imkanı kalmaz. Bu sebeple kıskandırmak konusuna hiç girmeden öncelikle güvenini kazanmalı sonrasın da ilginizi yavaş yavaş belli ederek ilk adımı atmalısınız. Güven ile ilgisini çektiğiniz aslan erkeği bu nokta da size karşı hisler besleyebilir ve sonrasında büyük bir aşk adına ziller çalabilir.

Aslan burcu erkeğini kendime nasıl aşık ederim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git