Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 217 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Aslan burcu erkeği duygusal yapısına rağmen dışarıya bunu yansıtmayan bir tavra sahiptir. İltifatlardan çok hoşlanır ve her zaman övülmek ister. İkna kabiliyeti çok kuvvetli olduğu için, istediklerini ve düşündüklerini kolayca kabul ettirebilir. Dikkat çekmeyi ve gözlerin üzerlerinde olmasını severler. Aynı zamanda aslan burcu erkekleri çekici ve doğal bir karizmaya sahip olan insanlardır. Kendilerini başka insanlara beğendirmek ve onlara kendilerini ispatlamak için özel bir çaba harcarlar. Yenilgiye, başarısızlığa ve ikinci olmaya tahammülleri yoktur. Onlar her zaman birinci sırada olmak ve en iyisini yapmak isterler. Yapamadıklarında ise bunu kabul etmekte zorlanırlar. Eğer aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız dikkate almanız gereken özellikler şunlardır:

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir ?

İltifat edip kendisini iyi hissetmesini sağlayın. Yani bir nevi ona karşı duyduğunuz hayranlığı dile getirmelisiniz.

Aslan burcu erkekleri yalnızlıktan pek hoşlanmazlar yani aslında uzun süre tek kalmak onların doğalarında yoktur bu yüzden eğer aslan burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız biraz acele etmeniz, elinizi çabuk tutmanız gerekebilir.

Aslanlar genellikle olumlu düşünen ve negatif düşüncelerden kaçan insanlardır. Onların yanındayken pozitif olmaya ve negatif düşüncelerinizi çok fazla gün yüzüne çıkarmamaya dikkat edebilirsiniz. Zira aslanlar sadece kendileri pozitif düşünmekle kalmaz, çevrelerinde de pozitif düşünen insanlar olsun isterler ve negatif düşünen insanlardan uzaklaşırlar.

Aslan burcu erkeği için şefkat önemlidir. Zaten sevilmeyi, pohpohlanmayı, bol bol iltifat duymayı sevdikleri için şefkat de onlar için önemlidir. Özellikle dokunulmaktan, sarılmaktan hoşlanırlar.

Dışarı çıkmak onlara iyi gelir ancak bütün aslan burçlarının değil çoğunun bundan hoşlandığını belirtmemiz gerekir. Çünkü hepsi hoşlanmayabiliyor ama bir çoğunun hoşlandığı bir gerçek.

Aslan burçları karşısındakilere karşı açık sözlüdür ve bu yüzden karşı taraftan da açık olmasını beklerler.

Çok gururlu erkeklerdir, her ne kadar kendilerine öz güvenleri dünyalar kadar olsa da bunu kabul etmek istemezler çoğu zaman. Böyle durumlarda aslında onlara istediklerini vermeniz, onları kendinize çekmenizi sağlayabilir. Örneğin, ona bol bol iltifat etmeniz, sürekli onun iyi ve güzel özelliklerinden bahsetmeniz onu havalara uçuracaktır. Onun mükemmel olduğunu düşündüğünüzü dile getirmeniz de öyle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git