Aslan Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır ?

Aslan Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.

Erkekler oldukça farklı yaratılmış ve anlatılması da yaşaması da zor olan varlıklardır. Biz kadınlar nasıl anlaşılır bireyler isek onlar da bir o kadar anlaşılmazlardır. Oysaki biz kadınların anlaşılmaz olduğu söylenir onlar tarafından. Biz nasıl ki onları anlaşılmaz görüyorsak onlar da bizi anlaşılmaz görmektedir. Bu nedenle bu konuda bize burçlar yardımcı olacaktır. Özellikle birinden hoşlanıp ne yapacağımızı bilemediğimiz zaman burçlar oldukça yardımcı olacaktır.

Aslan burcu erkeğine nasıl yaklaşılır? Bu burca sahip bir adamdan hoşlandınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz fakat onun size aşık olmasını istiyorsunuz yapacaklarınız çok basit aslında. Birkaç minik tüyo ve detay bilgilerle aslan erkeğini kendinize aşık edebilirsiniz.


Aslan erkeğini kendine aşık etmek isteyen bir kadın, öncelikle aslan erkeğini tanımalıdır. Aslan burcu erkeği, sevdimi gerçekten seven fakat göstermeyen erkeklerdir. Gözlerinde o ışıltı görürsünüz ama size bunu pek dile getirmez. Sizi gerçekten severse gerekirse canını verir ama siz onun sizi ne kadar sevdiğini bilemezsiniz. Eğer sürprizlerle dolu romantik bir adam arıyorsanız aslan erkeği yanlış bir seçim! Ayrıca kıskanç ve kurallarından ötürü inatçılıkları da vardır. Baskıcı değillerdir fakat kendilerine has belirli çizgileri vardır. Bunların aşılmasını kesinlikle istemezler bu nedenle onların hayatına giren kadın da buna dikkat etmelidir. Tüm bu özellik ve bilgilerden sonra aslan erkeğine yaklaşma şekliniz az çok belirlenmiştir zihninizde.

Dış görüntüye önem veren aslan burcu erkekleri için ilk sırada kadının zekası vardır. Bir ortamda kadının zekice bir sözü veya davranışı aslan erkeğinin merak ve heyecan dolu bakışlarını üstünüze çekecektir. Daha sonra dış görünüşünüzü beğenirse sizi tanımak için can atan bir aslan erkeğiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu nedenle her daima bakımlı olmanızda fayda vardır eğer zekanıza güveniyorsanız!

Aslan burcu erkeğine nasıl yaklaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git