Aslan Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Aslan Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Aslan burcu erkeğine nasıl davranmalı ? Sıcakkanlı, yerine göre sevecen huylu ve zeki olmaları herkesçe kabul gören özelliklerindendir. Eğer bir ortamda, aslan burcu erkeği bulunuyorsa dikkatleri direk üzerine çeken isimlerden olacaktır. Çünkü karşısına çıkan sorunlarda ürettiği pratik çözümler, zekice yaptığı espriler ve muhabbetin üzerinde ustaca hakimiyet kurma çabası onun etrafı tarafından direk fark edilmesini ve istemsiz kendisinin dinlenmesini sağlayacaktır. Bu gibi durumlar onun popülaritesinin artmasında önemli rol oynar. Arkadaşlarının onun hakkında olumlu düşünceleri oldukça önemlidir. Aksi bir durum olur ve arkadaşları tarafından eleştirilirse bulunduğu ortamdan rahatsızlık duyacaktır. Hele ki negatif yorumlar onda katlanılmayacak durumlar yaratacaktır. Bu aslan burcu erkeğinin aşırı gururlu ve incinmeye meyilli kırılgan yapısından kaynaklanır. Ortamda onun hükümdar kimliğini es geçmemek sizin açınızdan iyi olur. Aldığınız ya da alacağınız kararları ona danışmanız, fikirlerini almanız gerekir. Başka türlü kendi fikirlerinin önemsenmemiş olduğunu düşünecektir. Bu en sevmediği özelliklerindendir.

Aslan erkeği sinirlendiği durumlarda incitebilir, size bir kralın acımasız davrandığı gibi davranabilir. Sözlerinden dolayı onunla bir daha konuşmak istemeyebilirsiniz. Eğer kendi kendinize bir daha onunla iletişime geçmeme kararı almışsanız, öfkesinin ani bir parlama şeklinde olduğunu, bu durumun onun dış dünyasında bir görünümü olduğunu bilmelisiniz. Ateş grubunda olmasından dolayı kızgınlık durumları onun için geçicidir.

Aslan erkekleri oldukça enerjik bir yapıya sahiptir. Çoğu zaman ona ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Eğer sizde enerjik hareketli bir yapıya sahipseniz bazen olumsuz olmasıyla beraber çoğu zaman harika zaman geçirebilirsiniz.

Aslan burcu erkeğine nasıl davranmalı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git