Aslan Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?

Aslan Burcu Erkeğine Aşığım Ne Yapmalıyım ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Aslan burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Eğer bu burç erkeğine aşık olduysanız zorlu ve uzun bir yolculuk sizi beklemektedir. Öncelikle aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmelisiniz. Bunun için de dış görünüşünüze oldukça önem vermelisiniz. Çünkü aslan burcu erkeği bakımlı, dikkat çekici, güzel kadınlardan hoşlanırlar. Eğer dikkatini çekmeyi başardıysanız ikinci olarak onları davranışlarınızla etkilemeye çalışın. Her ne kadar dış görünüşe bu kadar önem veren  aslan burcu erkeğini etkilemek için sadece görünüş yetmez onu düşünceleriniz tavırlarınızla da etkilemeniz gerekir. Aslan burcu erkekleri, çok olgun samimiyetsiz kadınlardan hoşlanmadığı gibi her şeye gülen ciddiyetsiz kadınlardan da hoşlanmaz. Bu durumda o aradaki ince çizgiyi bulmanız gerekmektedir.

Tavırlarınızı da ona göre şekillendirmelisiniz. Yeri geldiğinde ciddi bir ortamda fikirlerinizi beyan etmeli yeri geldiğinde espri yapmalı komik bir durum varsa gülmelisiniz. Çünkü aslan erkeği bir ilişkiye başlamadan önce partnerini bütün artıları ve eksileri ile değerlendirir ona göre karar verir. Eğer kafalar uyuşmuyorsa pek bir şansınız kalmadı demektir. Son olarak da bir aslan burcu erkeğine aşkınızı kesinlikle itiraf etmemelisiniz yukarı da söylediğimiz adımları uygulayıp daha sonra onların size gelmesini sabırla beklemelisiniz. Fakat bu durumda aslan burcu erkeği sabrınızı zorlayabilir. Yapısı gereği emin olmadan bir işe kalkışmaz ki sizinle bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsa bu durumu her açıdan ele alır ona göre karar verir. Bunların hepsini başardıysanız ve aslan burcu erkeğini kendinize aşık ettiyseniz ilişkinizin daha sağlıklı olması ve devamlılık arz etmesi için yukarıda bahsettiğimiz önemli noktaları uygulamaya ilişki esnasında da devam etmelisiniz. Bu sayede onu elinizde tutabilir ve sıkılgan yapıya sahip olan aslan burcu erkeğinin sizden kolay kolay sıkılmamasını sağlayabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğine aşığım ne yapmalıyım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git