Aslan Burcu Erkeğinden İyi Sevgili Olur Mu?

Aslan Burcu Erkeğinden İyi Sevgili Olur Mu?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinden iyi sevgili olur mu? Bir erkeğin iyi bir sevgili olup olmayacağını nasıl anlayabiliriz? Bunun için birçok yerden yardım almışızdır. Yardım alabileceğimiz bir yolda burçlardır. Burçlar çoğunlukla bir kişinin analizini doğru yapar. Burçlar yardımıyla sevgilimizin özelliklerini öğrenebiliriz. Onlardan iyi bir sevgili olup olmayacağını anlayabiliriz. Örneğin, aslan burcu erkekleri. Ne kadar iyi bir sevgili olabilir? İşte tam da bu sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği bir kere sorumluluk sahibi bir erkektir. Emir almaktan hoşlanmaz bir iş yaparken ama yine de o işini ne yapıp eder kesinlikle bitirir. Herkes sorumluluk sahibi bir sevgili ister. Aslan burcunun bu özelliği onu iyi bir sevgili adayı yapmakta önemli bir adımdır.

Aslan erkeği denildiğinde akla eşittir anlayışlı bir sevgili gelmelidir. Onlar kadar anlayışlı bir sevgili biraz zor bulunur. Tabi ki ilk başlarda çok zor insanlardır. Bir kişiye hemen bağlanamaz ve hemen başkası için bir şeyler yapmaya başlamazlar. Bence iyi bir özelliktir. Bu onların ne kadar sağlamcı oldukları gösterir.

Aslan burcu erkeğinin neredeyse tek olumsuz yanı kendilerini her alanda lider gibi hissetmeleridir. Her konuda kendilerinin lider olduğunu belirtirler. Eğer partneri de böyle bir özelliğe sahip ise aralarında sorun çıkmasına neden olabilir. Bu durumda da aslan burcunun kesin bir cevabı vardır. Çünkü o kadar hazır cevaplardır ki her soruya verebilecekleri bir cevabı vardır. Ayrıca problemlere karşı o kadar pratik zekaları vardır ki sizi bu özelliği ile hayran bırakabilirler.

Aslan burcu erkeklerinden iyi bir sevgili olur ya da olmaz sorusuna geldiğimizde bence bu kadar sorumluluk sahibi olan birisinden kötü bir partner olabileceği düşünülmemelidir.  Ayrıca pratik zekasıyla üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Önceden de belirttiğim gibi tek olumsuz yanı kendini her zaman ve her yerde tıpkı bir kral gibi hissetmesi ve bundan dolayı yaptığı bazı yanlışlar. Bu da o kadar iyi huylarının yanında çokta önemli bir şey değildir diye düşünüyorum. Tabi ki büyük bir hata yapmadığı sürece.

Aslan burcu erkeğinden iyi sevgili olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git