Aslan Burcu Erkeği Zor Mudur?

Aslan Burcu Erkeği Zor Mudur?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

Aslan burcu erkeği zor mudur ? Bu burç erkeği maalesef ki oldukça zordur. Onu tam olarak anlamak bile neredeyse mümkün değildir. Çünkü tam anladığınızı düşündüğünüz zamanlarda bile, hatta evet bu duruma böyle bir tepki verir diyerek emin olduğunuz durumlarda bile hiç beklemediğiniz bir tepki vererek sizi yanıltır.

Aslan burcu erkeğinin ruh hali oldukça değişkendir. Gülerken 5 dakika sonra çok şiddetli bir şekilde, herhangi bir şeye öfkelenebilir ve kolay kolay sakinleşmez. Aslan erkekleri öfkelendiği zaman adeta eser, gürler. Ve gerçekten öfkeliyse karşısındaki kişi kim olursa olsun onu kırmaktan asla çekinmez.

Sınırlar, kurallar aslan erkeği için oldukça sıkıcıdır. Kurallar ona göre adeta çiğnenmek için vardır çünkü sadece kendi kurallarına göre yaşamayı sever. Ancak söz konusu onun kuralları ise buna herkesin saygı göstermesini bekler. Empati yeteneği neredeyse hiç yoktur ancak söz konusu yine kendisi olduğunda karşısındaki insanın mükemmel şekilde empati kurmasını bekler.

Aslan burcu erkeği daima bardağın boş olan tarafını görür. Onun için verilen emekler, yapılan fedakarlıklar sadece o anda değerlidir. Sonrasında hafızasını adeta sıfırlar ve yaptığınız tüm iyilikleri unutur.

Kendisinin suçlu olduğu bir durumda bunu ona açıklamaya çalışırsanız asla suçunu kabul etmez ve derhal okları sizin üzerinize çevirmek için geçmişte yapmış olduğunuz ufak hataları gündeme getirir. Kendi hatası ne kadar büyük olursa olsun, bir şekilde konuyu değiştirmeyi başarır ve bir bakmışsınız ki siz onu yargılarken, o an hatırladığı ufacık bir hatanız yüzünden o sizi yargılamaya başlamıştır. Geçmişte sizin hatanızdan dolayı yaşanan bir sorun çözülmüşse bile kendi hataları olduğu zaman konuyu değiştirmek için bunları tekrar gündeme getirir. Yeter ki kendisi mükemmel ve hatasız insan görünümünden ödün vermesin. Onun için önemli olan sadece budur. Karşısındaki insanın nasıl hissettiği ya da neden üzüldüğü asla önemli değildir.

Yaptığınız hiç bir şeyi kolay kolay beğenmez ve sürekli bir kusur arar. Bu nedenle onu anlamak ve onunla sorunsuz bir hayat geçirmek oldukça zordur.

Aslan burcu erkeği zor mudur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git