Aslan Burcu Erkeği Terk Edilirse Ne Yapar?

Aslan Burcu Erkeği Terk Edilirse Ne Yapar?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 740 kez okundu.

Aslan burcu erkeği terk edilirse ne yapar ? Bu burç erkeği ben merkezci bir yapıya sahiptir. Bu nedenle onlar genellikle ben terkedilmem terk ederim, benden kimse vazgeçemez ben birinden vazgeçerim kafasına sahiptirler. Aslan burcu erkeğinin beyni bu şekilde çalıştığı için de terk edildiğinde ne yapacağı asla belli olmaz çünkü kendileri de tam olarak böyle bir durumda ne yapacaklarını bilmezler. Zaten bu durumun aslan burcu erkeğinin pek sık karşı karşıya kaldığı bir durum değildir. Genellikle ilişkilerinde ipleri eline alan, ilişkiyi kendi istediği gibi yönlendiren aslan burcu erkeği ilişkinin kötü bir duruma gittiğini fark ederse veya partnerinin artık ona karşı ilgisiz olduğunu, her an gidebileceğini sezerse karşı taraf onu terk etmeden hemen önce kılıcını kuşanır ve vazgeçen taraf kendisi olur. Eğer aslan erkeği hiç bir şey sezmediyse ve terk edildiyse önce hiç bir şey olmamış gibi devam eder. Ama aslında onların içinde fırtınalar kopuyordur, içten içe kendilerini yiyip bitiriyorlardır da kimseye belli etmiyorlardır.

Aslan erkekleri etrafında ki herkese normal davranmaya devam eder ve bu durum sanki hiç umurunda değilmiş gibi davranır. Halbuki terk edilme duygusu aslan burcu erkeğinin beynini kemirmeye çoktan başlamıştır. İkinci olarak atacağı adım kendisini yeni ilişkilere atmak olacaktır. Aslan burcu erkeği böylelikle kendisini gizlemeyi başarmış ve etrafındaki herkes onun umursamaz bir insan olduğunu düşünmeye başlamıştır. Kendisini özgür bırakan o eğlenceden diğerine, bir ilişkiden diğerine tutarsızca koşan aslan burcu erkeği bu davranışları sırf kendisini kanıtlamak için yapar. Aslına bakarsanız yeni ilişkilerinde hiç bir partnerine gerçek duygularla bağlanmamıştır, zaten zor seven bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği bu kadar taze sonlanan bir ilişkiden sonra yeni birine kolay kolay bağlanmaz. Bu durum kendisini rahatlatana ve terk edilme olayını unutturana kadar böyle sürer gider.

Aslan burcu erkeği terk edilirse ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git