Aslan Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Aslan Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 820 kez okundu.

Aslan burcu erkeği terk ederse geri döner mi ? Sevgili hanımlar ve beyler, aslan burçları güçlü karakterli yapısı ile tanınır. Birçok olay karşısında güçlü duruşlarından asla taviz vermeyen aslan burcu; söz konusu terk edilme gibi hassas bir konu olduğunda ne yazık ki sanıldığı kadar da güçlü olamazlar. Aslan erkekleri, birçok olay karşısında sert yapısından, güçlü duruşundan asla taviz vermemesi ile hafızalara kazınmıştır. Fakat konu terk edilme olduğunda, bir anda içe kapanık, huzursuz ve çok duygusal bir ruh hali içinde olabilirler. Çünkü aslan erkeği kaybetmeyi hiç sevmez ve terk edilmek onlar için büyük bir kayıptır. Bu da onların kendi kabuğuna çekilmesine, bir süre olaylardan uzak dinlenmesine neden olur. Peki terk eden aslan burcu erkeği olursa? Geri dönmesi çok zordur fakat imkansız değildir.

Aslan burcu erkeği, ikinci bir şans vermeyi hiç sevmez ve genel de de bu yüzden tek bir hata dahi yaptığınızda sizi terk ederler. Geri dönmesi ise tamamen size olan sevgisiyle eş değerdir. Eğer sizi unutamayacak kadar çok seviyorsa, terk etse dahi bir gün mutlaka geri dönecektir. Geri dönmesi ise epey zaman alabilir. Bunun nedeni ise sizi cezalandırmak istemesi ve sizin çok pişman olduğunuzdan emin olmak istemesidir. Aslan burcu erkeği, gerçekten çok severse, sevdiği kadını üzemez ve bir süre sonra geri döner. Önemli olan biraz da sizi terk etme nedenidir. Makul bir sebebi var ise geri dönmesi pek de kolay olmayacaktır. Bir süre onu kendi haline bırakmanız ve bir süre düşünmesini sağlamanız yararlı olacaktır. Aslan burcu erkekleri, bu süre içinde düşünür ve eğer hala sizi unutamadı ise mutlaka bir gün size geri döner.

Aslan burcu erkeğimiz fazlasıyla şımarık fazlasıyla maymun iştahlı fazlasıyla sıkılgan ve fazlasıyla gururludur. Onunla bir ilişkiye başlayan kişilerin gerçekten çok sabırlı olması, onun bütün dengesizliklerine dayanacak kadar ona aşık olması gerekir. Siz de bilirsiniz ki bir aslanı etkilemesi de ilişkiyi sürdürmesi de ilişki bittikten sonra geri döndürmesi de zordur. Tabi ki bunların yanında bir aslanın yanında olmak da kolay değildir. Seçici aslanın yanında olan kadın olmayı başardıysanız bu zorluklara katlanmanız da gerekebilir. Ancak ilişkiniz de sorunlar yaşadıysanız ve aslan erkeği sizi terk ettiyse işiniz daha da zorlaşmış olabilir.

Eğer aslanınızın size dönüp dönmeyeceğini merak ediyorsanız cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Öncelikle aslan erkeğinden ayrıldıysanız onun size geri dönmesi aslında tam olarak son kavganızla ilgilidir. Eğer ki son kavganızda aslan erkeği ile birbirinize ciddi sözler söylediyseniz hatta son konuşmanızda veya son kavganız da aslan erkeğinin gururunu kıracak cümleler kurduysanız geçmiş olsun diyorum çünkü aslan erkeğinin size geri dönmesini beklemeyin.

Çünkü yukarı da bahsettiğim gibi gururuna aşırı düşkün aslan erkeği gururu incindiği zaman bunu asla affetmez, bunu asla unutmaz. O nedenle aslana karşı ettiğiniz her sözcükte dikkatli davranmalı onu küçük düşürmemelisiniz. İkinci olarak aslanın terk edişten sonra size geri dönmesi için onunla kurduğunuz bağ önemli rol oynar. Eğer ki size karşı gerçekten bir şeyler hissediyorsa ancak kafasında kurduğu engellerden ötürü sizi terk ettiyse ne yapar eder size elbet bir gün geri döner.

Aslan burcu erkeği terk ederse geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git