Aslan Burcu Erkeği Takıntılı Mı?

Aslan Burcu Erkeği Takıntılı Mı?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

Aslan burcu erkeği takıntılı mı? Her insanın onu yansıtan ve hayatına dair ipuçlarını gösteren bir burcu vardır bildiğiniz üzere. Fakat bu burçların her biri ayrı bir özellikte iken ortak bir birçok payda da buluşabilmektedirler. En çokta aslan burcu insanının çoğu burç ile aynı ya da benzer durumlarda ortak olduğu bölümler vardır. Diğer burçlar arasından kendine has karakteristik özellikleri ile sıyrılmaktadır.

Eğer siz değil de partneriniz aslan burcu ise daha dikkatli olmanızda fayda var. Aslan erkeği diğer erkeklere göre daha mantıksal yaklaşım sergiler. Oysaki en çok duygusal olan burçlar arasındadır. Asla karşı tarafa bunu belli etmezler. Çünkü en büyük zaafları sevdikleridir. Bu yüzden oldukça sağlam adımlarla ilerlemeye çalışmaktadırlar. Bu da çevrelerinde olan insanlar tarafından oldukça sık farkedilmektedir. Aslan erkeğinin bu temkinliliği zamanla takıntıya dönüşebilmektedir.

Genellikle şikayet edilen takıntıları kuşkucu olmaları, bir yemeği bir şekilde seviyorsa ille de o şekilde yemek, kendi kendisiyle inatlaşması ve bir soruya istedikleri cevabı alana kadar 50 kez sormak gibi birçok takıntısı vardır. Temelinde içini rahatlatmak istedikleri için, bu takıntıları doğmaktadır. Oysaki onlar da farkındadır takıntılı bir durumun olmadığını. Ama huy işte! Aslan erkekleri ilişkinin ilk zamanlarında bu şekilde davranmaktadırlar.

Yeni biriyle tanıştıysanız ve bu kişi bir aslan erkeği ise ilk zamanlar çileden çıkabilirsiniz. Sürekli bir açıklama, sürekli kendini kanıtlama çabasına girmiş hissedersiniz fakat size sabretmenizi öneririm. Bu tavırların ve sözlerin aslında hiçbir dayanağı yoktur. Tek istedikleri güvenmek olan aslan erkeği bu şekilde partnerini ölçer ve ona koşar. Özetle onun aklında bir sınav gibi soru ve aşamalar vardır. Siz bunları atladıkça o size bir adım daha gelmektedir. Eğer sınavdan kalırsanız sadece tanışmış olarak kalırsınız. Duygusallığını bir zayıflık olarak nitelendirdikleri için güvenmeden,o sınavı geçmeden asla size açılmazlar. Böyle bir erkek tarafından sevilmek, kutsanmakla eş değerdir. Aslan burcu erkeği sevdi mi asla geri adım atmazlar. Partnerini aşk sarhoşu edebilirler.

Aslan burcu erkeği takıntılı mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git