Aslan Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?

Aslan Burcu Erkeği Sevgilisine Sadık Mı?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Şunu söyleyebiliriz ki aslan burcu erkekleri yanında karşı cinsin bulunmasından çok hoşlanır. Böylece onların ilgisiyle egolarını tatmin ederler. Bunun aksine aslan burcu erkeği eğer bir ilişkiye başladıysa ki zaten ilişkiye başlamadan önce bütün detaylarını ince eleyip sık dokur ve alacağı sorumluluğun değip değmeyeceğini tarttıktan sonra böyle bir işe girişirler. Çünkü aslan burcu erkeği karşı cinsle takılmayı sevse de bir ilişkiye başladıysa o ilişkinin sorumluluklarını hakkıyla yerine getirir. O yüzden sevgiliniz ya da sevgili adayınız bu burca mensupsa ilişki öncesinde ki onun etrafında ki kızlara aldanmayıp onlara içiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz. Çünkü aslan burcu erkeği sevgilisine sadıktır.

Doğası gereği aldığı sorumlulukların bilincinde bunları yerine getiren aslan burcu erkeği eğer bir ilişki yaşıyorsa yine aynı şekilde sevdiği kadına olan sadakatini korur, karşı cinsle olan diğer ilişkilerinde tavırlarını buna göre ayarlar, nerede nasıl hareket edeceğine, kimle ne kadar samimi olacağına dikkat eder. Bu yüzden aslan burcu erkeğinden gereksiz şüpheler etmenize, telefonunu karıştırarak yerli yersiz kıskançlıklarla onu sıkboğaz etmenize gerek yoktur. Bu durum ilişkinizi sarsıntıya uğratabileceği gibi onun sıkılmasına ve sizden vazgeçmesine neden olabilir. O yüzden aslan burcu erkeğine olan güveninizi yitirmemelisiniz çünkü aslan erkeği ihanet etmez eğer aklı bir başkasındaysa veya artık size karşı eskisi gibi hissetmiyorsa bir başkasını kafaya koymuşsa iki tarafı da oynatmak yerine gayet açık bir şekilde birinden vazgeçip diğerine gider. Bu durum aslan burcu erkeğinin mantığına ve karakterine daha uygundur. Bahsettiğimiz şeyleri göz önünde bulundurursanız partneriniz ile daha sağlıklı bir ilişki yürütmek istiyorsanız onlara inanmalı,  onların sadakatlerine güvenmeli onları bu konuda sıkmamaya dikkat etmelisiniz.

Aslan burcu erkeği sevgilisine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git