Aslan Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?

Aslan Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 427 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır?  Bu burç erkeği erkeği genel olarak aslında zor bir insandır. Ormanların kralı olarak bilinen aslanlar, belki de bu özellikleri nedeniyle 23 Temmuz -22 Ağustos tarihleri arasında doğan insanların burç isimleri olmuştur.

Aslan burcu erkeği günlük hayatında olduğu gibi, ilişkisinde de oldukça baskın bir karakterdir. Sevgilisine ilişkinin başladığı dönemlerde keskin karakteristik özelliklerini çok fazla belli etmek istemese de zamanla tüm özelliklerini belli etmeye başlar.

Örneğin ilişkinin başlarında aşırı kıskanç olduğunu belli etmemiş olabilir ancak zaman içerisinde ilişkinin de seyrine bağlı olarak aslan erkeği tam olarak kıskançlığını belli ederek partnerini biraz bunaltabilir. Sevgilisine karşı oldukça korumacı bir tavır sergilerken, tabiri caizse bir süre sonra onu erkek sinekten bile kıskanır. Sevgilisinin giyim tarzının dikkat çekici olmasından oldukça rahatsız olur.

Aslan burcu erkekleri, gittiği ortamlarda her zaman dikkatleri üzerinde toplamaya bayılır. Ancak sevgilisinin hiç bir alanda dikkat çekmesini istemez.  İş ya da eğitim hayatında kendisinden daha başarılı bir partneri varsa, farkında olarak ya da olmayarak, içten içe onun önüne engeller çıkarmaya çalışır.

Empati kurma konusunda oldukça başarısızdır. Ancak söz konusu kendisi olduğunda karşısındaki kişiden çok iyi bir şekilde empati kurmasını bekler. Çevresindeki insanlara karşı bencil olmasa bile bazen sevgilisine karşı oldukça bencil davranabilir. Ve olmazsa olmazlarından biri de ”Benim dediğim olacak!” tır. Kendi fikri ne kadar saçma olursa olsun bunu sonuna kadar diretir. Sevgilisinin onun her sözünü dinlemesini ve her fikrine saygı duymasını ister.

Aslan burcu erkeği, her an her şeye kızıp sinirlenebilir. Öfkesi ve kini çok büyüktür. Sinirlendiği zaman esip gürler ve kolay kolay da sakinleşmez. Üzüldüğü zaman ise mutlaka intikamını alır.

Aslan burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git