Aslan Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster?

Aslan Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne İster?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Genellikle sevgilisi tarafından pohpohlanmak ister. İlgi görmek ve hep gözlerinin onun üzerinde olmasını ister. Çocuk gibidir aynı. Hep sevilmek ister. Hastalandığında ilgilenilmesini ister. Sevgilisinin ona saygı göstermesini bekler. Ağır ve hakaret içeren sözler duymak istemezler. Sevdikleri kişiden bu lafları duymayı kaldıramazlar. Ve sizden uzaklaşırlar. Çok gururludurlar bu yüzden ağır sözler onları incitecektir. Sizden uzaklaşacaktırlar.

Kimseden akıl almayı sevmez ve sizin de ondan daha bilmiş bir şekilde davranmanızı istemez. Aslan erkekleri hep ön planda olmak ister. Sizin onu onaylamanızı ve hep  “peki peki  “ demenizi beklerler. Onu dinlemenizi ve dertlerini dinlemenizi bekler. Her zaman mutlu edilmek ister. Bu yüzden aslında  “hep bana  “ diyen tiplerdendir aslında. Bu özelliklerini bilen buna göre davranan özveri gösteren kadınları severler. Yani sevgilisinin ona ufak hediyeler almasını, onun için fedakarlıklar göstermesini ve onu hep güçlü göstermelidir. Evet, biraz zor. Ama sizi sevmezse zaten gelmenize de izin vermeyecektir.

Aslan burcu erkeği, sevgilisi tarafından övülmek ister. Her zaman onların sizin için yaptıklarını başkalarını önünde övün. Ağırbaşlı, nazik ve hoşgörülü kadınları sevdiği için sevgilisinden de böyle olmalarını bekler ve isterler. Aslan erkeği, sevgilisinden ona değer vermesini ister ve onun her an elinden gidecekmiş gibi bir hissiyatı vermesini istemezler. Sizden sözünüzü tutmanızı isterler. Yani aslan burcu erkeği, karşısında karakterli ve güçlü bir kadın ister. Karşısında romantik bir sevgili ister. Duygusal ve yardımsever olmanızı isterler. Vurdumduymaz olmanızı istemezler. Bu erkekler, kendini ciddiye alacak birini isterler. Sevgilisinin ona yalan söylemesini asla istemezler. Asla buna katlanamazlar. Bu yüzden sizden uzaklaşabilirler. Gururlu ve sadık olduğu için partnerinden de bu özellikte olmasını isterler.

Aslan burcu erkeği sevgilisinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git