Aslan Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?

Aslan Burcu Erkeği Sevgilisinden Ne Bekler?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Bu burç erkeği sevgilisinden ilgi bekler. Bilirsiniz ki aslan burcu erkekleri egoist bir yapıya sahiptirler. Ben merkezcidirler ve kendilerine aşıktırlar. Her şeyin en iyisinin kendileri olduğunu düşünürler. Aynanın karşısına geçip baktıklarında ise eksik yönlerini görmekten ziyade ne mükemmel ne kusursuz bir varlık olduklarını görürler. Hatta belli bu yazıyı okurken bile öyle düşünmüyorum aslında zaten öyleyim diyor bile olabilirler. Hal böyle olunca da sevgilisinden bekledikleri şey ilgidir. Aslan erkekleri onlara ilgi gösteren onları öven bir partnerler çok güzel bir ilişki yürütebilir. Kendisini sürekli pohpohlayan, mükemmel olduğunu söyleyen bir sevgilinin yanından ayrılmak bile istemezler. Eğer ortada tam tersi bir durum varsa yani aslan burcu erkeğinin sevgilisi onu övüp egosunu tatmin etmek yerine kusurlarını yüzüne vuruyorsa ve bu eksiklerini kapatmasını sürekli dile getiriyorsa o ilişkinin çok sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğini söyleyemem. Zaten her şeyden çok çabuk sıkılan aslan burcu erkeği böyle bir partnerden de bunalıp kendisine yeni yerler yeni insanlar aramaya başlayacaktır.

Aslan burcu erkeğinin sevgilisinden beklediği bir diğer şey ise sadakattir. Güven sorunu olan aslan burcu erkeği bir ilişki de partnerine çok zor güvenir. Her şeyden şüphe eder ve her ne kadar ben kıskanmam kıskanılmakta istemem diye bağırıp çağırsalar da içten içe kıskanırlar ve kendi kendilerini yer bitirirler. Bu nedenle aslan burcu erkeğinin kalbine giden en önemli yollardan biri onun güvenini kazanmaktır. Ancak şuna dikkat etmelisiniz ki aslan erkeği çok güzel güvenmiş gibi yapabilir. Size güvenliğini size inandığını söylemesi yeterli değildir. Bunu bir şekilde davranışları ve hareketleri ile kanıtlamış olması gerekir. Sevgilisinin yukarıda belirttiğim özelliklere sahip olması aslan burcu erkeği ile çok güzel bir ilişki yaşamalarını sağlayabilir. Elbette birçok erkek gibi aslan burcu erkeğinin de sevgilisinde aradığı özellikler vardır ama en temel olanları bunlardır.

Aslan burcu erkeği sevgilisinden ne bekler ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git