Aslan Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?

Aslan Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgililik hayatı nasıldır? Aslanlar eğer aşık olmuşsa sevgilisine karşı oldukça sadıktır. Romantik olmayı denese de çok başarılı olduğu söylenemez. Ancak sevgisini belli zamanlarda belli etmekten de kaçınmaz. Oldukça korumacı, kıskanç ve sahiplenen bir sevgilidir aslan burcu erkeği. Aşık olduğu kişiyi kaybetmekten oldukça korkan aslan burcu erkeği ipleri daima elinde tutmak ister.

Sevgilisi onun her sözünü dinlesin ister. Bu her zaman katlanılması kolay olan bir durum değildir. Belli bir zaman sonra bu nedenle partnerlerini mutsuz edebilirler.  Üzüldüğü ya da kızdığı zaman bunu oldukça fazla belli eder. Bazen hiç beklemediğiniz bir olay karşısında iç beklemeyeceğiniz büyüklükte tepkiler verebilir.

Etrafınızda başka erkeklerin olmasına asla tahammül edemez. En yakın arkadaşınız asla bir erkek olamaz ona göre ve hatta biraz abartıp erkek olan hiç bir arkadaşınızla görüşmenizi istemez. Ve zaman içerisinde onlarla olan tüm bağlantılarınızı bir bir koparır.

Sevgilisinin güzel ve alımlı olmasını, ona çok ilgi göstermesini ister aslan erkeği. Ancak sevgilisinin dikkat çekecek güzellikte olmasından rahatsız olur. Sevgilisinin her ne kadar ona ilgi göstermesini çok istese de ilgiden sıkılır. Siz ilgiden sıkıldığını anlayıp kendinizi biraz geri çekmeye başladığınız anda ise bunu hemen fark eder ve derhal sitem etmeye başlar. Kısacası aslan burcu erkekleri sevgililikte oldukça zor bir partnerdir.

Ailesine oldukça önem verir ve sizden de onun ailesine saygı duyup sevmenizi bekler. Aile yaşamına çok önem veren aslan burcu erkeği, sevgililik döneminde sizi de ailesinin bir parçası olarak görmeye başlar. Her zaman erkeğin sözünün geçtiğine inanır ve yaşamınızın her alanına müdahale etmek ister. Onu dinlememek gibi bir şansınız yoktur ilişkinizin yolunda gitmesi için.

Aslan burcu erkeği sevgililik hayatı nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git