Aslan Burcu Erkeği Sevgili Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Aslan Burcu Erkeği Sevgili Seçerken Nelere Dikkat Eder?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgili seçerken nelere dikkat eder ? Bu burç erkeklerinin bazı özellikleri vardır ki tam olarak her şeyini anlamak bu özelliklerden belli olabilir. Aslan erkekleri çok popüler olmayı ve liderlik vasıflı olmayı oldukça sevmektedir. Bunun yanı sıra girdikleri her ortamda ön planda olmaya bayılır. Dikkat çekmek onlar için her şeyden önce gelen özelliktir. Popüler olmak ve dikkat çekmek aslan burcu erkeği için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra partnerlerinin de dikkat çekici olmasını isterler. Sevgili seçerken kesinlikle hayat enerjisine dikkat etmektedirler. Aynı zamanda yerinde durmayı çok seven bir erkek değildir. Sürekli bir şeyler yapmak ve eğlenmek ister. Partnerinin de böyle olmasını ve kendisine uyum sağlamasını ister. Bunun yanında ise sevgilisi kesinlikle dikkat çekici olmalı ve her zaman onu övmelidir.

Aslan erkeği özellikle övülmeyi ve çok fazla dikkat çekmeyi sever. Bunun yanında sevgili seçerken cesaret de vazgeçemedikleri bir özelliktir. Cömert olmayı da çok severler ve partnerleri tarafından da oldukça sevilmeyi ister. Sevdiği insanı ise kimse ile paylaşmak istemez ve bu durum eğer lehine ise gururuna yediremez ve intikam planları kurmaya başlar. O yüzden dikkat etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Aslan burcu bir partneriniz var ise kesinlikle onun ile oyun oynamamalısınız. İntikam almak için planları kusursuz yapabilir ve sizi pişman etmekten hiç bir zaman çekinmez. Unutmayın ki otoriterliğinin elinden alınacağını hissettiği zaman sizin açınızdan pek de iyi sonuçlar alamazsınız. Sevdiği zaman çok sever fakat onların bir de ikinci yüzü vardır ve onu kimse görmek, karşılaşmak istemez.

Aslan burcu erkeği sevgili seçerken nelere dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git