Aslan Burcu Erkeği Severse Ne Yapar?

Aslan Burcu Erkeği Severse Ne Yapar?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 810 kez okundu.

Aslan burcu erkeği severse ne yapar ? Özellikleri bakımından çok ünlü bir burçtur. Oldukça zor oldukları bilinmekle birlikte dikkat çekmeyi sever ve lider vasıflı bir özelliğe sahiptir. Aslan erkeği oldukça da çapkın olan bir burçtur. Gece hayatı oldukça fazladır. Çapkınlık bakımından çok ünlüdür, gece hayatı, züppelik bakımından da oldukça ön planda olmayı sever. Peki, severse, aşık olursa ne yapar?

Aslan burcu erkeği çok zor aşık olan bir karakterdedir. Fakat aşık olduğu zaman gözü hiç bir şey görmez. Aşık olduğu kadına yeni bir hayat yaşatır. Her şeyin çok mükemmel olması için her şeyi göze alabilir. Bu durum eğer karşılıklı aşk var ise geçerlidir. Karşılıksız olduğu anladığı anda aşktan vazgeçebilir. İntikam almak da aslan burcu erkeğinin bir özelliğidir. Aşk hayatında değişik bir tavrı vardır ve otoriter kimliğini konuşturur. Otoriter kimliği bakımından da oldukça zor bir burç olan aslan erkekleri, aşk hayatında da söz hakkı sahibi olmak ister.

Onun kontrolü dışında gelişen bir plan var ise uymaz. Her şey onun istediği gibi olsun ister. Planları kendi kurmak ister, otoritesi sarsılmasın, sorumluluğunu bilsin ister, tıpkı ormanların kralı aslan gibi, kendini bir kral gibi hissetmek ister. Kendini kral gibi hissettiği için, aşkından da zor vazgeçer, gerekirse onun için savaşır ama aşkından vazgeçmez, ta ki sevgilisi ondan vazgeçene kadar. Ya da sevgilisinin aşkından şüphe ettiği ana kadar. Böyle durumlarda ise onu kimse tutamaz. Aşkından vazgeçer ve arkasına bakmadan gider. Geri dönmesi neredeyse imkansızdır. Geri dönmesi sadece intikam almak için olabilir. Başka hiç bir şey onu geri döndüremez.

Aslan burcu erkeği severse ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git