Aslan Burcu Erkeği Severse Nasıl Davranır?

Aslan Burcu Erkeği Severse Nasıl Davranır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 873 kez okundu.

Aslan burcu erkeği severse nasıl davranır ? Bu burç erkeğinin aşık olması da sevmesi de oldukça zor bir konudur. Onun güvenini kazanmak zor olsa da kazandıktan sonra duvarlarını indirecek ve size olduğu gibi gelecektir. Sevdiğini anlayabilmek kolay bir konu değildir. Çok açık konuşmayı sevmez bu sebeple sevip sevmediğini ancak hareketleri ile anlayabilirsiniz. Karşınız da ki tavır ve tutumları ile kendini ele veren aslan erkeği eğer ki karşınız da çok sakin veya çok telaşlı hareketler de bulunuyor ise göz hapsine almalı ve dikkatlice incelemelisiniz. Aslan burcu erkeği sevdiği zaman iyi davranmak yerine genel de iğneleyici bir tutumla konuşmaktadır.

Aslan erkekleri sürekli sizi iğneler, geçmişiniz ile yorumlar da bulunuyor. Bu durumun sizi üzdüğünü bilse de kendini bu davranıştan geri tutamaz. Ancak tırnağınıza taş değse, eğer ki seviyor ise ilk koşacak kişi odur. Sizden çok onun canı acır. Zaman zaman yaptığı hareketler ve söylediği sözler ile sizi sevmediğini düşünebilirsiniz. Ancak merhameti ve şefkati onu ele veren en önemli konudur. Siz üzüldüğünüz de üzülüyor, sizin derdiniz ile dertleniyor ve sizden çok sizi düşünüyor ise aslan burcu erkeğinin sizi sevdiğinden ve size değer verdiğinden emin olabilirsiniz. Sevdiğini belli etmese dahi küçücük ayrıntılar onu ele verir ve bu küçük jest ve mimikleri yakaladığınız an bu sorunun cevabını alabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği severse nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git