Aslan Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?

Aslan Burcu Erkeği Sevdiğini Belli Eder Mi?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Bu burç erkeğinin sevdiğini belli etmesi aslında birazda karşı tarafın ona olan tutumuyla alakalıdır. Aslan burcu erkeği bir kızdan hoşlanır ona ilgi duyar hatta çok büyük duygular bile besleyebilir ancak bu duyguları belli etmesi tamamen karşı cinsin tavrıyla ilgilidir. Çünkü o sert görünümünün arkasında aslında içten içe reddedilme korkusu yaşayan bir yapıya sahiptir. Çünkü kendini beğenmiş, egoist, ben merkezcidir. Hâl böyle olunca da bir kadın tarafından reddedilmek aslan burcu erkeğinin belki de en büyük korkularındandır diyebiliriz. Eğer sevdiği kadından ona karşı bir ilgi sezmediyse bütün aşkını kalbinde gömüp hayatına devam edebilir. Bu durumda içinde kopan fırtınaları kimseye belli etmeden usul usul sevdiği kadından vazgeçer. Fakat aslan erkeği sevdiği kadının da ona karşı bir şeyler hissettiğini sezdiyse bir saniye bile beklemeden gelip ona duygularını bütün içtenliğiyle belli eder.

İlk adımı atan aslan burcu erkeği daha sonra kendisini biraz geri plana çekerek diğer adımın partneri tarafından gelmesini sessiz sakin bekler. Karşı taraf da aynı şekilde ona olan ilgisini, hislerini gayet net bir tavırla belli ettiyse artık aslan burcu erkeği ile bir ilişki yolunda çok sağlam adımlar karşılıklı olarak atılmış demektir. Bu durumda partneri ilişkinin liderliğini tamamıyla aslan burcu erkeğine bırakmalı ilişkiyi onun istediği şekilde yönlendirmesine izin vermelidir. Zaten hislerine karşılık alan aslan burcu erkekleri partnerine bu durumda mükemmel bir birliktelik sağlar. Bütün ilgisini onunla paylaşır ona sevgisini her daim belli eder. Karşılıklı hissedilen bu duygular sayesinde aslan burcu erkeği ile  partneri arasında mutlu, sağlıklı ve uzun bir birliktelik yaşanabilir.

Aslan burcu erkeği sevdiğini belli eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git